info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Kategoritë

Showing 1–48 of 233 results

4U Pharma Babytol D3K

Vitaminë D3 dhe vitaminë K për fëmijë 30 kapsula
L1,764.90
Add to cart

Alpifluor Drops

Integrator me fluor për fëmijë 10ml
L1,560.00
Add to cart
Sale!
-20%

Avene Trixera Nutrition Extra-rich Cleansing Bar

Pastrues i ngurtë pa përmbajtje sapuni për lëkurë të thatë 100 g
L900.00 L720.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Avene Trixera Nutrition Gel Nettoyant

Xhel zbutës e pastrues për lëkurë të ndjeshme të thatë e shumë të thatë 500ml
L2,700.00 L2,160.00 -20%
Add to cart

Buona Buonavit D3F Drops

Vitaminë D3 dhe fluor për fëmijë 12 ml
L1,193.00
Add to cart

BuonaBuonavit D3K Drops

Vitaminë D3 dhe vitaminë K për fëmijë 12ml
L1,500.00
Add to cart

Dr. Brown’s Baby care kit

Dr. Brown’s set i përkujdesjes për fëmijë
L1,590.00
Add to cart

Dr. Brown’s Bottle brush

Dr. Brown’s furcë pastruese e shisheve të biberonit
L760.00
Select options

Dr. Brown’s Bottle brush

Dr. Brown’s furcë pastruese e shisheve të biberonit
L760.00
Add to cart

Dr. Brown’s Breastmilk storage bags

Dr. Brown’s qese për ruajtjen e qumështit të gjirit. Paketim me 25 copë.
L1,490.00
Add to cart

Dr. Brown’s Daily diaper cream

Dr. Brown’s kremi i ndërrimit 118ml
L1,710.00
Add to cart

Dr. Brown’s Deluxe bottle warmer

Dr. Brown’s ngrohës i shisheve të biberonit Deluxe
L7,860.00
Add to cart

Dr. Brown’s Flexees ergonomic teether 3m+

Dr. Brown’s masazhues ergonomik për foshnje mbi 3 muajsh
L670.00
Select options

Dr. Brown’s Hard spout insulated cup 12m+ 300ml

Dr. Brown’s gotë për fëmijë mbi 1 vjec e izoluar termikisht 300ml
L1,100.00
Add to cart

Dr. Brown’s Nutritive baby balm

Dr. Brown’s balsam ushqyes për foshnje 56gr
L1,930.00
Add to cart

Dr. Brown’s Options plastic bottles narrow-neck 0m+ 2-pack

Dr. Brown’s Options set me dy shishe biberoni plastike me grykë të ngushtë 0m+ 250ml.
L2,100.00
Select options

Dr. Brown’s Prevent glow-in-the-dark soother silicone 12m+

Dr. Brown’s Prevent biberonë silikon që ndricojnë në errësirë për foshnje mbi 12 muajsh x 2 copë
L1,280.00
Add to cart

Dr. Brown’s Replacement sterilizer tongs

Dr. Brown’s pinceta për kapjen e pajisjeve të bebit nga sterilizatori
L500.00
Add to cart

Dr. Brown’s Replacement vent kit

Dr. Brown’s set zëvendësues për sistemin e ventilimit të shisheve Options
L700.00
Add to cart

Dr. Brown’s Ridgees massaging teether 3m+

Dr. Brown’s masazhues për dhëmbët për foshnje mbi 3 muajsh
L650.00
Add to cart

Dr. Brown’s Soft spout toddler cup 9m+ 270 ml

Dr. Brown’s gotë për foshnje mbi 9 muajsh 270 ml
L970.00
Add to cart

Dr. Brown’s Soother clip

Dr. Brown’s kapëse biberoni
L540.00
Add to cart

Dr. Brown’s Spoutless insulated cup 12m+ 300ml

Dr. Brown’s gotë e hapur për fëmijë mbi 1 vjec e izoluar termikisht 300 ml
L1,100.00
Add to cart

Dr. Brown’s Stackable snack and dipping cups 6m+

Dr.Brown's tasa për ruajtjen e ushqimit 6m+
L1,580.00
Add to cart

Dr. Brown’s Storage/travel caps

Dr. Brown’s kapakë të ruatjes së qumështit. Paketim me 2 copë.
L490.00
Add to cart

Dr. Brown’s Storage/travel caps

Dr. Brown’s kapakë të ruatjes së qumështit. Paketim me 3 copë.
L450.00
Add to cart

Dr. Brown’s Two divided plates 6 m+

Dr. Brown’s pjatë ushqimit për fëmijë mbi 6 muajsh. Paketim me 2 copë.
L1,230.00
Add to cart

Dr. Brown’s Two feeding bowls 6m+

Dr. Brown’s tasa ushqimi për foshnje mbi 6 muajsh
L1,120.00
Add to cart

Dr. Brown’s two replacement nipple silicone 0m+ (narrow neck)

Dr. Brown’s biberon ushqimi për shishe me grykë të ngushtë 0m+. Paketim me 2 copë.
L590.00
Add to cart

Dr. Brown’s two replacement nipple silicone 0m+ (wide neck)

Dr. Brown’s biberon ushqimi për shishe me grykë të gjerë 0m+. Paketim me 2 copë.
L670.00
Add to cart

Dr. Brown’s two replacement nipple silicone 6m+ (narrow neck)

Dr. Brown’s biberon ushqimi për shishe me grykë të ngushtë 6m+. Paketim me 2 copë.
L590.00
Add to cart

Dr. Brown’s two replacement nipple silicone 9m+ (narrow neck)

Dr. Brown’s biberon ushqimi për shishe me grykë të ngushtë 9m+. Paketim me 2 copë.
L590.00
Select options

Dr.Brown’s Natural baby toothpaste

Dr. Brown’s pastë dhëmbësh për foshnje 40gr
L1,360.00
Add to cart

Dr.Brown’s Prevent glow-in-the-dark soother silicone 6-12m

Dr. Brown’s Prevent biberonë silikon që ndricojnë në errësirë për foshnje 6-12 muajsh x 2 copë
L1,280.00
Add to cart

Dr.Brown’s Prevent soother silicone 12 m+

Dr. Brown’s Prevent biberonë silikoni për foshnje mbi 12 muajsh x2 copë
L850.00
Select options

Dr.Brown’s Baby’s straw cup 6 m+

Dr.Brown's Gotë për foshnje mbi 6 muajsh. 270ml.
L1,350.00
Select options

Dr.Brown’s Cleaning brushes

Dr. Brown’s furça pastruese x 4 copë.
L500.00
Add to cart

Dr.Brown’s Coolees soothing teether 3m+

Dr.Brown's Coolees masazhues për dhëmbët për foshnje mbi 3 muajsh
L860.00
Add to cart

Dr.Brown’s Darcy the Deer pacifier and teether holder 0m+

Dr.Brown's Darcy dreri biberon dhe mbajtëse biberoni 0m+
L2,750.00
Add to cart

Dr.Brown’s Flexees elephant blue silicone teether 3m+

Dr.Brown's Flexees masazhues për dhëmbët elefant blu ,për foshnje mbi 3 muajsh.
L960.00
Add to cart

Dr.Brown’s Flexees friends silicone teether 3m+

Dr.Brown's Flexeesmasazhues për dhëmbët për foshnje mbi 3 muajsh
L960.00
Add to cart

Dr.Brown’s Gerry the Giraffe pacifier and teether holder 0m+

Dr. Brown’s Gerry xhirafa biberon silikoni + kapëse biberonash 0m+
L2,750.00
Add to cart

Dr.Brown’s Insulated straw cup 12m+

Dr.Brown's Gotë e izoluar termikisht, për fëmije mbi 12 muajsh. 300ml.
L1,300.00
Select options

Dr.Brown’s Options glass bottle wide-neck 0m+ 2-pack 270ml

Dr.Brown's Options set me dy shishe qelqi me grykë të gjerë 0m+ 150 ml
L3,100.00
Select options

Dr.Brown’s Options glass bottle wide-neck 0m+ 270ml

Dr.Brown's Options shishe qelqi me grykë të gjerë 0m+ 150 ml
L1,800.00
Select options

Dr.Brown’s Options plastic bottle narrow-neck 0m+

Dr.Brown's Options shishe plastike me grykë të ngushtë 0m+ 120 ml
L1,000.00
Add to cart

Dr.Brown’s Options plastic bottle narrow-neck 0m+ 250ml

Dr.Brown's Options shishe plastike me grykë të ngushtë 0m+ 250 ml
L1,100.00
Add to cart

Dr.Brown’s Options plastic wide-neck bottle 0m+

Dr.Brown's Options shishe plastike me grykë të gjerë 0m+. 150 ml.
L1,100.00
Add to cart