info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Hydraphase UV Intense Rich

Çmimi:4,100.00 L 3,485.00 L -15%

Krem hidratues me mbrojtje UV për lëkurë të ndjeshme të thatë
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

,

Action

,

Suitable For

,

Spf

Specific For

Përshkrimi

Formulim me veprim të dyfishtë: hidraton lëkurën dhe e mbron nga rrezet UV ( spf 20 ). I jep elasticitet dhe butësi lëkurës.
Prania e acidit hialuronik bën që veprimi hidratues të zgjasë në kohë.
Me ujë termal La Roche Posay, i pasur me minerale dhe elementë të dobishëm për lëkurën, i njohur për vetitë e tij zbutëse dhe antioksiduese.
Pa parabene. Testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes, në fytyrë dhe qafë.

Përbërësit

Aqua, octocrylene, isononyl isononanoate, glycerin, ethylhexyl salicilate, homosalate, dimethicone, butyl methoxydibenzoylmethane, aluminium starch octenylsuccinate, sucrose tristearate, polymethyl silsesquioxane, Polysorbate 61, PEG-12 dimethicone, carbomer, triethanolamine, dimethiconol, sodium hyaluronate, sodium stearoyl glutamate, disodium EDTA, Hydrolized hyaluronic acid, caprylyl glycol, xanthan gum, sodium benzoate, phenoxyethanol, parfum/fragrance.