info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Anthelios Children Lotion SPF 50+

Çmimi:3,600.00 L 3,060.00 L -15%

Qumësht mbrojtës
nga rrezatimi diellor për fëmijë
250ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

Spf

Specific For

,

Përshkrimi

Formulim fluid, i lehtë në aplikim dhe që absorbohet shpejt nga lëkura.
I përshtatshëm për fëmijë, për fytyrën dhe trupin.
Mbron nga rrezatimi UVA dhe nga rrezatimi UVB, Rezistent ndaj ujit. I ofron lëkurës butësi dhe hidratim.
Me ujë termal La Roche Posay, i pasur me minerale dhe elementë të dobishëm për lëkurën, i njohur për vetitë e tij zbutëse dhe antioksiduese.
Pa parabene, pa lanolinë, pa ngjyrues. Hipoalergjik.
Testuar dermatologjikisht dhe nën kontrollin e mjekëve dermatologë.

Përdorimi

Aplikohet 30 minuta para daljes në diell dhe më pas riaplikohet çdo dy orë.

Përbërësit

Aqua, glycerin, C12-15
alkyl benzoate,
caprylic trigliceride,
ethylhexyl salucylate, bis ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine, alcohol denat, titanium dioxide, butyl methoxydibenzoylmenthane, drometrizole trisiloxane, styrene copolymer, dimethicone, zea mays starche, propylene glicol, synthetic wax, diethylhexyl butamido triazone, potassium cetyl phosphate, aluminium hidroxyde, ammonium polyacryloydimethyltauramide, butyrospermum parkki butter, disodium EDTA, glyceryl stearate, hydroxypropyl methylcelullose, palmitic acid, PEG-100 stearate, Peg -8 laurate, stearic acid, tocopherol, triethanolamine