info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing all 9 results

Ofertë!
-20%

Guam Micro Biocellulaire Fluido Destressante Borse Occhi

Fluid hidratues & anti-rrudhë trajtues për qeset dhe rrathët e zinj në zonën rreth syve 30 ml
3,250.00 L 2,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam Micro BioCellulaire Crema Contorno Occhi

Krem trajtues dhe parandalues i shenjave të moshës për zonën rreth syve 15 ml
2,860.00 L 2,288.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam Micro BioCellulaire Maschera Peeling Enzimatico

Maskë hidratuese & pastruese për fytyrën me veprim peeling 75 ml
4,550.00 L 3,640.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam Micro BioCellulaire Crema Collo e Decolte

Krem anti-rrudhë për zonën e qafës dhe dekoltesë 75 ml
3,900.00 L 3,120.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam Micro BioCellulaire Gel Detergente Viso Pelli Grasse e Miste

Xhel larës për lëkurë mikse në të yndyrshme 200 ml
2,860.00 L 2,288.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam Micro BioCellulaire CremaContorno Labbra

Krem hidratues dhe anti-rrudhë për zonën rreth buzëve 15 ml
3,250.00 L 2,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Anthelios Children Lotion SPF 50+

Qumësht mbrojtës nga rrezatimi diellor për fëmijë 250ml
3,600.00 L 3,060.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Effaclar A.I Target Imperfections Corrector

Korrektor lokal i shenjave dhe parregullsive në fytyrë për lëkurë akneike 15ml
2,460.00 L 2,091.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Cicaplast Soothing Repairing Balm SPF 50+

Balsam zbutës qetësues dhe mbrojtës nga hiperpigmentimi për lëkurë të ndjeshme e të dobësuar 40 ml
2,050.00 L 1,742.50 L -15%
Shtoje në shportë