info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Perfect Balance Face Dry Oil

Çmimi:6,300.00 L 4,725.00 L -25%

Vaj i thatë ribalancues
15ml

Stock: Ka stok

SKU: KO222
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Vaj i thatë që ka për qëllim të rigjenerojë dhe forcojë shtresën mbrojtëse të lëkurës suaj, duke i dhuruar asaj një ndjesi komforti.
Kombinimi i vajit Camelia, vajit Inca, lupinus albus, centela asiatica me ekstraktet e schisandra chinensis, është përgjegjës për vetinë ushqyese dhe rigjeneruese të vajit.
Zbut lëkurën, rrit elasticitetin dhe shkëlqimin e saj.
Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në lëkurën e pastruar paraprakisht dhe masazhohet deri në absorbim të plotë.

Përbërësit

Diethylhexyl Carbonate, Pentaerythrityl Tetracaprylate/Tetracaprate, Camellia oleifera Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil, Plukenetia volubilis Seed Oil, Bambusa vulgaris Sap Extract, Lupinus albus Seed Extract, Tocopherol, PEG-8, Ascorbyl Palmitate, Centella asiatica Extract, Daucus carota sativa (Carrot) Root Extract, Daucus carota sativa (Carrot) Seed Oil, Beta-Carotene, Ascorbic Acid, Citric Acid, Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping