info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Pyrifying Cleansing Gel

Çmimi:2,660.00 L 1,995.00 L -25%

Xhel larës & hidratues për lëkurë mikse në të yndyrshme
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

,

Action

Suitable For

,

Specific For

Masa

200 ml

Përshkrimi

Xhel pastrues për fytyrën me një strukturë të freskët.

Nuk shkumon.

Formuluar me zink, panthenol dhe vitaminë PP, pastron thellë dhe ndihmon në rivendosjen e ekulibrit të lëkurës së kombinuar dhe të yndyrshme, duke e lënë atë të pastër, rrezatuese dhe të hidratuar.

Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet një sasi e vogël xheli në fytyrën e njomur paraprakisht, masazhohet në gjithë fytyrën dhe shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Aqua (Water); Glycereth-26; Butylene Glycol; Polyacrylate Crosspolymer-6; Betaine; C12-13 Pareth-9; 1,2-Hexanediol; Niacinamide; Panthenol; Alpha-Glucan Oligosaccharide; Zinc PCA; Lactococcus Ferment Lysate; Glycerin; Citrus Grandis (Grapefruit) Fruit Extract; Lactic Acid; Phragmites Karka Extract; Poria Cocos Extract; T-Butyl Alcohol; Sodium Chloride; Hydroxyacetophenone; Tetrasodium Glutamate Diacetate; Citric Acid; Sodium Hydroxide; Sodium Citrate; Sodium Benzoate; Potassium Sorbate; Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping