info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

korff & rilastil sun

Showing 1–20 of 28 results

Ofertë!
-50%

Korff Sun Secret BB Mousse Face Protection 01 SPF 30

Teksturë kremoze me efekt mbrojtës kundër rrezatimit diellor dhe pigment natyral. 50 ml
3,640.00 L 1,820.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

KORFF SUN SECRET AIR STICK SPF 30+

Stik mbrojtës ndaj diellit me SPF 30 +. 25 ml
3,500.00 L 1,750.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Rilastil Sun System Vapo Spray SPF 15

Përkujdesje mbrojtëse për trupin me faktor 15. 200 ml
2,400.00 L 1,200.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Rilastil Sun System Acnestil Sebum-Normalizing Cream SPF 50+

Krem mbrojtës kundër rrezatimit diellor, për lëkurë mikse dhe të yndyrshme me imperfeksione. 40 ml
2,520.00 L 1,260.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë! Rilastil summer set Water Touch
-40%

Rilastil Summer Kit Water Touch

Set me veprim mbrojtës dhe hidratues, formuluar specifikisht për lëkurë normale në mikse. Ҫmim promocional. 50 ml, 15 ml
3,210.00 L 1,926.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Rilastil Sun System D-CLAR SPF 50+ Crema Fotoprotettiva Medium

Krem me ngjyrë qe ofron, mbrojtje nga rrezatimi diellor për lëkurë të hiperpigmentuar. 40 ml
4,190.00 L 2,095.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Rilastil Sun System D-CLAR SPF 50+ Crema Fotoprotettiva Light

Krem me ngjyrë qe ofron, mbrojtje nga rrezatimi diellor për lëkurë të hiperpigmentuar. 40 ml
4,190.00 L 2,095.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Rilastil Sun System Tattoo SPF 50+

Krem kundër diellit për lëkurën e tatuazhuar 40 ml
2,490.00 L 1,245.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Rilastil Sun System Age Repair SPF 50+

Fluid mbrojtës ndaj diellit & korrigjues i shenjave të moshës. 50 ml
3,210.00 L 1,605.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë! FarmaOn Rilastil summer set
-40%

Rilastil Age Repair Summer Kit

Set me veprim mbrojtës ndaj diellit, antioksidues & korrigjues i shenjave të moshës për lëkurat e ndjeshme. 50 ml, 15 ml
3,210.00 L 1,926.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Rilastil Sun System Fluido Comfort SPF 50+

Fluid mbrojtës ndaj diellit për cdo lloj lëkure 50 ml
2,940.00 L 1,470.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Korff Sun Secret AIR SPF 30 Ultralight Face Fluid

Fluid i lehtë për fytyrën me mbrojtje të lartë ndaj diellit. 50 ml
3,460.00 L 1,730.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Korff Sun Secret Fluido Viso Effetto Matt SPF 30

Fluid i lehtë për fytyrën me mbrojtje të lartë ndaj diellit, efekt mat dhe anti-rrudhë. 50 ml
3,460.00 L 1,730.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Korff Sun Korff Sun Secret After Sun Body Oil

Vaj trupi pas ekspozimit në diell. 200 ml
2,200.00 L 1,760.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Korff Sun Secret Body and Hair Spray Oil SPF 30

Vaj i thatë me mbrojtje të lartë nga dielli për trupin dhe flokët. 200 ml
3,650.00 L 1,825.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Korff Sun Secret Oil Spray Dry Touch SPF 50+

Vaj i thatë me mbrojtje shumë të lartë nga dielli për trupin. 200 ml
3,920.00 L 1,960.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Rilastil Sun System Water Touch Crema Matt SPF 50+

Mbrojtje shumë e lartë nga dielli për lëkurë të ndjeshme, mikse & të yndyrshme 40 ml
3,210.00 L 1,605.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Rilastil Sun System Transparent Spray SPF 30

Spraj trupi mbrojtës ndaj diellit për lëkurë të ndjeshme 200 ml
3,360.00 L 1,680.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Rilastil Baby Fluid Comfort SPF 50+

Emulsion mbrojtës ndaj diellit me filtra fizikë për bebe me lëkurë atopike 50 ml
3,290.00 L 1,645.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Rilastil Sun System Color Comfort Fluid SPF 50+

Fluid mbrojtës ndaj diellit me ngjyrë për lëkurë të ndjeshme 50ml
2,700.00 L 1,350.00 L -50%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping