[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

korff & rilastil sun

Showing 1–20 of 33 results

Ofertë!
-40%

Korff Sun Secret BB Mousse Face Protection 01 SPF 30

Teksturë kremoze me efekt mbrojtës kundër rrezatimit diellor dhe pigment natyral. 50 ml
3,640.00 L 2,184.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

KORFF SUN SECRET AIR STICK SPF 50+

Stik mbrojtës ndaj diellit me SPF 50 +. 25 ml
3,490.00 L 2,094.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

KORFF SUN SECRET AIR STICK SPF 30+

Stik mbrojtës ndaj diellit me SPF 30 +. 25 ml
3,490.00 L 2,094.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Rilastil Sun System Vapo Spray SPF 15

Përkujdesje mbrojtëse për trupin me faktor 15. 200 ml
3,490.00 L 2,094.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Rilastil Sun System Acnestil Sebum-Normalizing Cream SPF 50+

Krem mbrojtës kundër rrezatimit diellor, për lëkurë mikse dhe të yndyrshme me imperfeksione. 40 ml
2,520.00 L 1,512.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë! Rilastil summer set Water Touch
-40%

Rilastil Summer Kit Water Touch

Set me veprim mbrojtës dhe hidratues, formuluar specifikisht për lëkurë normale në mikse. Ҫmim promocional. 50 ml, 15 ml
3,210.00 L 1,926.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Rilastil Sun System D-CLAR SPF 50+ Crema Fotoprotettiva Light

Krem me ngjyrë qe ofron, mbrojtje nga rrezatimi diellor për lëkurë të hiperpigmentuar. 40 ml
4,190.00 L 2,514.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Rilastil Sun System Age Repair SPF 50+

Fluid mbrojtës ndaj diellit & korrigjues i shenjave të moshës. 50 ml
3,210.00 L 1,926.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Rilastil Sun System Fluido Comfort SPF 50+

Fluid mbrojtës ndaj diellit për cdo lloj lëkure 50 ml
2,940.00 L 1,764.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Korff Sun Secret AIR SPF 30 Ultralight Face Fluid

Fluid i lehtë për fytyrën me mbrojtje të lartë ndaj diellit. 50 ml
3,460.00 L 2,076.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Korff Sun Secret Fluido Viso Effetto Matt SPF 30

Fluid i lehtë për fytyrën me mbrojtje të lartë ndaj diellit, efekt mat dhe anti-rrudhë. 50 ml
3,460.00 L 2,076.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Korff Sun Secret AIR SPF 50+ Ultralight Face Fluid

Fluid i lehtë për fytyrën me mbrojtje shumë të lartë ndaj diellit. 50 ml
3,780.00 L 2,268.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Korff Sun Korff Sun Secret After Sun Body Oil

Vaj trupi pas ekspozimit në diell. 200 ml
2,200.00 L 1,320.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Korff Sun Secret Body and Hair Spray Oil SPF 30

Vaj i thatë me mbrojtje të lartë nga dielli për trupin dhe flokët. 200 ml
3,650.00 L 2,190.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Korff Sun Secret Oil Spray Dry Touch SPF 50+

Vaj i thatë me mbrojtje shumë të lartë nga dielli për trupin. 200 ml
3,920.00 L 2,352.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Rilastil Sun System Water Touch Crema Matt SPF 50+

Mbrojtje shumë e lartë nga dielli për lëkurë të ndjeshme, mikse & të yndyrshme 40 ml
3,210.00 L 1,926.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Rilastil Sun System Transparent Spray SPF 30

Spraj trupi mbrojtës ndaj diellit për lëkurë të ndjeshme 200 ml
3,360.00 L 2,016.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Rilastil Sun System Baby Spray SPF 50+

Spraj mbrojtës ndaj diellit për bebe SPF 50+ 200ml
4,190.00 L 2,514.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Rilastil Sun System Fluid Baby Lotion

Emulsion trupi me SPF 50+ për bebe 200ml
4,550.00 L 2,730.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Rilastil AK Repair 100 Fluid

Emulsion mbrojtës ndaj diellit për zona specifike 50ml
3,630.00 L 2,178.00 L -40%
Shtoje në shportë