info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Hydra Radiance Intensive Moisturizing Face Cream

Çmimi:4,480.00 L 2,688.00 L -40%

Krem hidratues intensiv për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë
50ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Krem hidratues i përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë.
Kombinimi i acidit hialuronik me kompleksin Hydroplus dhe ekstraktet e viola tricolour ushqejnë lëkurën deri në shtresat më të thella të saj.
Prania e pluhurit të diamantit i jep shkëlqim lëkurës.
Me vetëm disa aplikime lëkura juaj është më uniforme, më e hidratuar, me më pak rrudha dhe me më shumë shkëlqim.
Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në lëkurën e pastruar paraprakisht dhe masazhohet deri në absorbim të plotë.

Përbërësit

Aqua (Water), Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate , Butylene Glycol , Cetearyl Alcohol • Hydrogenated Polydecene, Dimethicone • Isodecyl Neopentanoate, Steareth-21, Cyclopentasiloxane, Passiflora incarnata Seed Oil, Cetearyl Glucoside, Glyceryl Stearate, Cetyl Palmitate, Jojoba Esters, Sodium Hyaluronate, Benzimidazole Diamond Amidoethyl Urea Carbamoyl Propyl Polymethylsilsesquioxane, Helianthus annuus Seed Cera [Helianthus annuus (Sunflower) Seed Wax], Vigna aconitifolia Seed Extract, Polysilicone-11, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Olea europaea (Olive) Oil Unsaponifiables, Tocopheryl Acetate, Sodium Cocoyl Glutamate, Hydrolyzed Viola tricolor Extract, Acacia decurrens Flower Cera (Wax), Sodium Hydroxide, PEG-8, Sodium Carboxymethyl Beta-Glucan, Polyglycerin-3, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Phenoxyethanol, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping