info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Cure Make Up Powerlash Strengthening Mascara

Çmimi:3,080.00 L 2,310.00 L -25%

Rimel për forcimin dhe zgjatjen e
qerpikëve 7.6ml

Stock: Ka stok

SKU: KO048
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Formulim që ushqen dhe forcon qerpikët, duke ndikuar pozitivisht në rritjen e tyre.
Në sajë të pranisë në të, të një tripeptidi nxit rritjen natyrale të qerpikëve dhe parandalon rënien e tyre gjatë pastrimit të make-up-it.
Zgjedhja e duhur për qerpikë të trashë, të gjatë dhe të fortë.
I përshtatshëm për persona me sy të ndjeshëm dhe për ata që mbajnë lente.
I testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.
I testuar për nikel, kobalt, krom, mërkur dhe paladium.

Përdorimi

Mund të përdoret i vetëm çdo
darkë ose mund të përdoret para rimelit.

Përbërësit

Aqua (Water), Glycerin, Phenoxyethanol, Carbomer, Aminomethyl Propanediol, Ethylhexylglycerin, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Sodium Hyaluronate, Biotinoyl Tripeptide-1.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping