info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Pure Perfection Anti-Aging Mattifying and Rebalancing Cream

Çmimi:4,760.00 L 3,332.00 L -30%

Krem hidratues, matifikues dhe 50ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

,

Skin Type

,

Action

, ,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Formulim me një teksturë të lehtë, që absorbohet shpejt dhe plotësisht nga lëkura.
Në sajë të kombinimit të ekstrakteve të lajthisë me ektraktet e algave të kuqe, kremi ka veti të ushqejë lëkurën dhe t’i rikthejë asaj butësinë e munguar.
Rregullon sasinë e yndyrës që prodhohet nga lëkura dhe zbeh rrudhat.
Ideal si trajtim nate ose si një alternativë më e pasur gjatë stinës së ftohtë.
Pa derivate të grurit.
Jo komedogjenik.
I testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
I testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në fytyrën e pastruar paraprakisht.
Mund të përdoret së bashku me Korff Pure Perfection Anti Shine Smoothing Serum.

Përbërësit

Aqua (Water), Diethylhexyl Carbonate, Butylene Glycol, Stearic Acid, C12-15 Alkyl Benzoate, Arachidyl Alcohol, Methyl Glucose Sesquistearate, Silica, Theobroma cacao (Cocoa) Seed Butter, Dimethicone, Sclerotium Gum, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Tocopherol, Caprylyl Glycol, Triethanolamine, Behenyl Alcohol, Arachidyl Glucoside, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Tocopheryl Acetate, Polyacrylate-13, Polyisobutene, Polysorbate 20, Sorbitan Isostearate, Zinc PCA, Carrageenan, Hydrolyzed Hazelnut Protein, Glycerin, Linum usitatissimum (Linseed) Seed Extract, Fomes officinalis (Mushroom) Extract, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Disodium EDTA, Sorbic Acid, Parfum (Fragrance), CI 19140 (Yellow 5), CI 42090 (Blue 1).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping