info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Sun Secret AIR SPF 50+ Ultralight Face Fluid

Çmimi:3,780.00 L 1,890.00 L -50%

Fluid i lehtë për fytyrën me mbrojtje shumë të lartë ndaj diellit.
50 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

,

Specific For

Spf

Suitable For

Përshkrimi

Mbrojtje e lartë nga rrezet e diellit për fytyrën.
Falë përbërësve aktivë të linjës dhe spektrit të gjerë mbrojtës, ai parandalon dëmtimin e shkaktuar nga ekspozimi në diell.

Sun Secret Air Ultralight SPF 30 ka një teksturë ultra të lehtë, të thatë në prekje, i cili përthithet menjëherë.
E pasur me Kompleksin Sofe të ADN-së, ajo hidraton lëkurën, kundërvepron proçesin e fotoplakjes dhe parandalon formulimin e rrudhave.

Pa ngjyrues dhe derivate gruri.
Jo-komedogjene.
Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, merkur dhe palladium.

Përdorimi

Aplikojeni produktin në fytyrë 30 min përpara ekspozimit në diell.
Riaplikojeni vazhdimisht cdo 2 orë për mbrojtje maksimale.

Përbërësit

Aqua (Water), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Di- caprylyl Carbonate, Alcohol Denat., Butyl Methoxydibenzoylnnethane, Ethylhexyl Salicylate, Dimethico- ne, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Undecane, Silica, Coco-Capryoxydibenzoylnnethane, Ethylhexyl Salicylate, Dimethico- ne, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Undecane, Silica, Coco-Capryoxy- ethoxy- nol Triazine, Ethylhexyl Triazone, Hydrogena- ted Vegetable Oil, Tridecane, Cetyl PEG / PPG-10/1 Dimethicone, Betai¬ne, Sodium Chloride; Citrullus la- natus (Watermelon) Fruit Extract, Bisabolol, Helianthus annuus (Sun- flower) Seed Oil, Eriodictyon cali- fornicum Flower / Leaf / Stem Extract, Pisum sativum (Pea) Extract, Di- methicone / Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Disteardimonium Hectorite , Propylene Carbonate, lsoceteth-10, Butylene Glycol, BHT, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Di- sodium EDTA, Sodium Citrate, Phe- noxyethanol, EthyIhexyIglycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzo- ate,

Lista e përbërësve azhornohet vazhdimisht. Ju lutem referojuni përbërësve të treguar në paketim.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping