info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Purifying, Cleansing Face Stick

Çmimi:2,970.00 L 2,227.50 L -25%

Stick pastrues dhe purifikues
40ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

,

Action

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Stick i nevojshëm për pastrimin e fytyrës dhe largimin e make-up-it.
Qymyri i drurit dhe cumini i zi kanë veti pastruese dhe normalizojnë sasinë e yndyrës të prodhuar nga lëkura.
Acidi salicilik dhe vaji elderberry, të pranishëm në këtë formulim kanë aftësinë të balancojnë sasinë e yndyrës në lëkurë.
I lehtë në përdorim, nuk shkumon dhe e le lëkurën të butë.
I përshtatshëm dhe për lëkurë të ndjeshme.
Pa silikon.
Pa vajra minerale.
Pa alkool.
Pa SLS.
Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet sticku në lëkurë të njomë, masazhohet me gishta deri në emulsifikim dhe shpëlahet me ujë të ngrohtë.

Përbërësit

Glycerin,  Sodium Cocoyl Isethionate,  Aqua (Water),  Butylene Glycol, Cetearyl Alcohol,  Sodium Lauroyl Methyl Isethionate,  Copernicia Cerifera Cera [Copernica Cerifera (Carnauba) Wax],  Sodium Methyl Cocoyl Taurate,  Polyethylene,  Charcoal Powder,  Sodium Chloride,  Phenoxyethanol,  Caprylyl Glycol,  Parfum (Fragrance), Capryloyl Glycine,  Salicylic Acid,  Sambucus Nigra Seed Oil, Nigella Sativa Seed Oil,  Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping