info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

alga

Showing 1–20 of 26 results

Ofertë!
-15%

Skincode Essentials Alpine White Brightening Eye Contour Cream

Përkujdesje hidratuese me efekt zbardhues, formuluar specifikisht për zonën rreth syve. 15 ml
4,550.00 L 3,867.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skincode Exclusive Cellular Day Cream SPF 15

Krem dite hidratues me efekt anti-rrudhë dhe faktor mbrojtës ndaj diellit për të gjitha tipet e lëkurës. 50 ml
7,980.00 L 6,783.00 L -15%
Shtoje në shportë

Neostrata Enlighten Brightening Eye Cream

Krem korrigjues dhe zbehës i rrathëve të zinj, të krijuar poshtë syve. 15 g
6,200.00 L
Shtoje në shportë

ONAGRINE Activ Detox Sérum Vitaminé

Serum i pasur me vitamina, për çdo lloj lëkure, vepron kundër rrudhave, ndotjes dhe lodhjes 30 ml
5,300.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Nuxe Crème Fraiche de Beaute Serum Desalterant Hydratant

Serum hidratues dhe kundër ndotjes për lëkurë të dehidratuar 30 ml
4,700.00 L 3,995.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë! Guam baltë kundër celulitit
-10%

Guam Formula Originale con Alga Marina Guam 21% FIR

Baltë anti-celulit me veprim në të nxehtë 750 ml ( 1 kg )
9,100.00 L 8,190.00 L -10%
Shtoje në shportë

Guam Crema Gel ai Fanghi d’alga

Krem-xhel anti-celulit me bazë algat Guam 250 ml
3,900.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Micro Biocellulaire Fluido Destressante Borse Occhi

Fluid hidratues & anti-rrudhë trajtues për qeset dhe rrathët e zinj në zonën rreth syve 30 ml
3,250.00 L 2,925.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Micro BioCellulaire Crema Contorno Occhi

Krem trajtues dhe parandalues i shenjave të moshës për zonën rreth syve 15 ml
2,860.00 L 2,574.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Micro BioCellulaire Maschera Peeling Enzimatico

Maskë hidratuese & pastruese për fytyrën me veprim peeling 75 ml
4,550.00 L 4,095.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Micro BioCellulaire Crema Collo e Decolte

Krem anti-rrudhë për zonën e qafës dhe dekoltesë 75 ml
3,900.00 L 3,510.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Micro BioCellulaire Gel Detergente Viso Pelli Grasse e Miste

Xhel larës për lëkurë mikse në të yndyrshme 200 ml
2,860.00 L 2,574.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Micro BioCellulaire Tonico Pelli Grasse e Miste

Locion tonifikues & hisratues për lëkurë mikse në të yndyrshme 200 ml
2,860.00 L 2,574.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Micro BioCellulaire CremaContorno Labbra

Krem hidratues dhe anti-rrudhë për zonën rreth buzëve 15 ml
3,250.00 L 2,925.00 L -10%
Shtoje në shportë

DR.Grandel Hydro Active Hyaluron Refill Night

Krem hidratues nate 50 ml
5,900.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Hydro Active Balancer

Hidratues për lëkurë mikse 50 ml
5,300.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Couperose Expert Concentrate

Serum për lëkurë kuperoze 50 ml
6,100.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Couperose Cream

Krem për lëkurë kuperoze 50 ml
6,100.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Hydro Active Moisture Mask

Maskë me veti hidratuese 75 ml
4,700.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Hydro Active Hyaluron Refill Cream

Krem hidratues dhe anti-rrudhë për lëkurë të thatë 50 ml
5,900.00 L
Shtoje në shportë