info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

alga

Showing 1–20 of 41 results

Ofertë!
-15%

Now Kelp 150 mcg

Suplement ushqimor me kelp, një algë kafe 200 tableta
1,820.00 L 1,547.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Spirulina 100% Pure

Suplement ushqimor me algën spirulinë Kuti x 200 tableta
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë

Bio Balance Algae Vitalizer Super Ampoule

Super ampula me alga të cilat hidratojnë thellësisht lëkurën. 10 ampula x 2 ml
2,340.00 L
Shtoje në shportë

Filorga Skin-Unify Illuminating Cream

Përkujdesje hidratuese dhe trajtuese e cila ndihmon në njëtrajtësimin e lëkurës dhe reduktimin e njollave të errëta. 50 ml
7,950.00 L
Shtoje në shportë

Filorga Skin-Unify Radiance Illuminating Perfecting Fluid

Fluid hidratues dhe trajtues i cili ndihmon në njëtrajtësimin e lëkurës dhe reduktimin e njollave të errëta. 50 ml
5,100.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Defence Eye Anti-Puffiness Gel

Xhel hidratues për qeskat poshtë syve për lëkurë të ndjeshme. 15 ml
2,080.00 L 1,768.00 L -15%
Shtoje në shportë

Arberia Spirulina (Athrospira Platensis)

Suplement ushqimor i algës Spirulinë në formë pluhuri Paketim x 50 g
500.00 L
Shtoje në shportë

Arberia Chlorella Vulgaris

Suplement ushqimor i algës Klorela në formë pluhuri Paketim x 50 g
500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Chlorella 1000 mg

Klorela, një mikroalgë e gjelbër njëqelizore Kuti x 60 tableta
1,760.00 L 1,496.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Guam AlgaScrub Rassoda e Tonifica la Pelle

Baltë-skrub me alga për tonifikim dhe shkëlqim të lëkurës 700 g - 500 ml
5,200.00 L 2,600.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Guam Fanghi D’alga Freddo Intenso

Baltë e ftohtë me efekt tonifikues dhe rimodelues 500 g
5,460.00 L 2,730.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Sperience SPA Exfoliating

Scrub eksfoljues për trupin. 200 ml
5,800.00 L 5,220.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid Spirulina 500 mg

Suplement ushqimor me algën spirulina. 60 tableta
2,030.00 L 1,624.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Hydrain 3 Creamy Cleansing Gel

Krem larës për fytyrën & trupin, i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme, të thatë ose shumë të thatë. 200 ml
2,500.00 L 2,000.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Guam Certified Organic Seaweed

Baltë biologjike me alga detare kundër celulitit 500 g - 400 ml
6,370.00 L 3,185.00 L -50%
Shtoje në shportë

Natures Aid Spirulina

Suplement ushqimor me algën spirulina Paketim x 90 capsules
1,700.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Spirulina

Suplement ushqimor me spirulinë, një algë me shumë përfitime në organizëm Paketim x 60 tableta
1,800.00 L 1,620.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Essentials Alpine White Brightening Eye Contour Cream

Përkujdesje hidratuese me efekt zbardhues, formuluar specifikisht për zonën rreth syve. 15 ml
4,950.00 L 3,960.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Exclusive Cellular Day Cream SPF 15

Krem dite hidratues me efekt anti-rrudhë dhe faktor mbrojtës ndaj diellit për të gjitha tipet e lëkurës. 50 ml
8,250.00 L 6,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Enlighten Brightening Eye Cream

Krem korrigjues dhe zbehës i rrathëve të zinj, të krijuar poshtë syve. 15 g
6,500.00 L 5,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare