info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Lifting Light Day Cream SPF 15

Çmimi:7,700.00 L 6,160.00 L -20%

Krem dite anti-rrudhë me efekt lifting për lëkurë mikse
50ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

,

Spf

Specific For

Përshkrimi

Krem fytyre me një teksturë të lehtë, që absorbohet plotësisht nga lëkura.
Kombinimi i tërshërës me acidin hialuronik me peshë të lartë molekulare bën që lëkura të tendoset dhe të duket uniforme.
Acidi hialuronik hidraton lëkurën deri në thellësi dhe pakëson rrudhat.
Zinku pakëson sasinë e yndyrës së prodhuar dhe ngushton poret.
Ekstraktet e gojit e i rikthejnë lëkurës shkëlqimin e munguar.
I përshtatshëm për persona me lëkurë mikse.
Jo komedogjenik.
I testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
I testuar për nikel, krom, mërkur, paladium dhe kobalt.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes në fytyrë dhe masazhohet deri në absorbim të plotë të tij nga lëkura.

Përbërësit

Aqua (Water), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Salicylate, Butylene Glycol, Isononyl Isononanoate, Cyclopentasiloxane, Glycereth-26, Polymethyl Methacrylate, Stearic Acid, Arachidyl Alcohol, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Behenyl Alcohol, Avena sativa (Oat) Kernel Extract, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Dimethicone, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Polyacrylate-13, Ethylhexyl Palmitate, Arachidyl Glucoside, Propanediol, Tocopheryl Acetate, Polyisobutene, Sodium Hyaluronate, Glycolipids, Lycium barbarum Fruit Extract, Zinc PCA, Sclerotium Gum, Ornithine, Disodium EDTA, Xanthan Gum, Phospholipids, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Phenoxyethanol, Polysorbate 20, Sorbitan Isostearate, Sodium Hydroxide, Levulinic Acid, p-Anisic Acid, Isohexadecane, Silica, Glycerin, Silica Dimethyl Silylate, BHT, Caprylyl Glycol, Palmitoyl Hexapeptide-14, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Hexylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Polysorbate 80, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Copper Gluconate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Pentapeptide-21, Tocopherol, Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping