info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

zink

Showing 1–20 of 82 results

PharmaLead Propolis Plus Oral Spray

Spraj për fytin me mjaltë Manuka Flakon x 30 ml
800.00 L
Shtoje në shportë

Canapharma Optivita Plus

Suplement ushqimor me efekt pozitiv në shikim Kuti x 60 kapsula
3,900.00 L
Shtoje në shportë

Salvit AntiOX Formula

Suplement ushqimor që mbron organizmin nga radikalet e lirë Kuti x 60 tableta
1,660.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Visionace Max

Suplement ushqimor për një shikim normal Kuti x 56 (tableta + kapsula)
4,500.00 L 3,825.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Erbozeta Ferrodep Sciroppo

Shurup me hekur, bakër, zink dhe vitamina Flakon x 150 ml
1,650.00 L 1,485.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Pharmamed Ferropil Complex

Suplement ushqimor për personat që kanë mungesë hekuri në organizëm Kuti x 40 tableta
2,000.00 L 1,800.00 L -10%
Shtoje në shportë

Aesthetico H3 Complex Body

Suplement ushqimor specifik për lëkurën, flokët dhe thonjtë. Paketim me 90 tableta
3,100.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid Zinc Gluconate 70mg

Formulim me glukonat zinku i cili ndihmon në rritjen normale të qelizave dhe mirëqenien seksuale, imunitetin e fortë, tretjen dhe shëndetin e nyjeve dhe kyceve. Paketim me 90 tableta
1,820.00 L 1,638.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid Beta Glucan Complex

Suplement i cili kontribuon në mirëfuksionimin e sistemit imunitar. Paketim me 30 kapsula.
2,600.00 L 2,340.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Webber Naturals Calcium Magnesium Zinc

Suplement ushqimor që ndihmon në zhvillimin dhe forcimin e kockave Paketim x 60 kapsula
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Webber Naturals Zinc Citrate 50 mg

Suplement ushqimor me citrat zinku, kripë tepër e absorbueshme e zinkut Paketim x 180 tableta
2,180.00 L 1,962.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid Multi Minerals

Suplement ushqimor me kombinim mineralesh 30 tableta
1,950.00 L 1,755.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid Osteozin

Suplement ushqimor që mbështet funksionimin normal të kockave dhe artikulacioneve. 90 tableta
3,119.40 L 2,807.46 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid Haemovit Plus

Suplement ushqimor me hekur. 30 tableta
2,400.00 L 2,160.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid Eye Vit

Suplement ushqimor me vitamina & minerale për kujdesin e syve. 30 tableta
2,601.00 L 2,340.90 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid Pregnazon Complete

Multivitamina për femrat përpara, gjatë dhe pas shtatëzanisë. 60 kapsula
3,315.00 L 2,983.50 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid Menovital

Suplement ushqimor, i cili balancon nivelet hormonale gjatë periudhës së menopauzës. 60 tableta
2,860.00 L 2,574.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid GlucoBate

Suplement ushqimor, i cili ndihmon në mirëmbajtjen e niveleve normale të glukozës në gjak, metabolizmit dhe niveleve të energjisë së organizmit. 60 tableta
2,600.00 L 2,340.00 L -10%
Shtoje në shportë

Nature’s Truth Zinc 50 mg

Suplement ushqimor me zink, një mineral me shumë benefite për organizmin Paketim x 100 tableta
2,050.00 L
Shtoje në shportë

Nature’s Truth Zinc 50 mg plus Vitamin C

Suplement ushqimor me zink dhe vitaminë C Paketim x 120 kapsula
2,490.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping