info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Kategoritë

Showing 1–48 of 49 results

Aconitum Potenzine Superior

Stimulues për meshkuj Kuti x 30 kapsula
L2,030.10
Add to cart

Biorga Alphane Zinc x 60 caps

Suplement ushqimor me përmbajtje zinku, për një lëkurë të shëndetshme, vëçanërisht për adoleshentët.
L2,901.60
Add to cart

Bioscalin Neo Sincro Biogenina

Suplement ushqyes kundër rënies së flokëve Kuti x 30 tableta
L3,120.00
Add to cart

Doppelherz Augen Extra

Për shikim të mirë ditën & natën 30 kapsula
L1,130.10
Add to cart

Doppelherz Diabetiker

Integrator ushqimor me vitamina dhe minerale për diabetikët 30 tableta
L999.90
Add to cart

Doppelherz Haar Intensiv

Vitamina & Minerale për flokë të shëndetshëm 30 kapsula
L1,170.00
Add to cart

Doppelherz Sport Direct

Vitamina & minerale për aktivitet fizik 20 bustina
L1,170.00
Add to cart

Doppelherz Vitaminë C Zink

Vitaminë C dhe zink për sistemin imunitar 20 bustina
L1,130.00
Add to cart

DR.Grandel Elements of Nature Derma Pur

Hidratues i lehtë për lëkurë të yndyrshme 50 ml
L4,700.00
Add to cart

Esi Immunilflor

Suplement ushqimor që rrit imunitetin 30 kapsula
L879.90
Add to cart
Sale!
-15%

Korff Cleansing White Clay Mask

Maskë me argjilë të bardhë 75ml
L2,470.00 L2,099.50 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Korff Correctionist Light Cream

Krem rigjenerues dhe anti-rrudhë për lëkurë normale -mikse për moshë 35-45 vjeç 50ml
L6,300.00 L5,355.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Korff Lifting Light Day Cream SPF 15

Krem dite anti-rrudhë me efekt lifting për lëkurë mikse 50ml
L7,700.00 L6,545.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Korff Lifting Night Cream

Krem nate anti-rrudhë me efekt lifting 50ml
L8,120.00 L6,902.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Korff Pyrifying Cleansing Gel

Xhel larës për lëkurë mikse në të yndyrshme 200ml
L2,660.00 L2,261.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Effaclar Duo Acne Corrective treatment

Xhel krem për lëkurë të ndjeshme, me tendencë akneike 40 ml
L2,600.00 L2,210.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Effaclar Duo SPF 30

Xhel krem, korrigjues i shenjave dhe mbrojtës nga rrezatimi diellor për lëkurë të yndyrshme dhe akneike 40ml
L2,900.00 L2,465.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Effaclar Duo Unifiant

Xhel krem me ngjyrë për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike 40ml
L2,900.00 L2,465.00 -15%
Select options
Sale!
-15%

La Roche Posay Kerium DS Pro-Desquamating Soothing Face Care

Krem zbutës për lëkurë të irrituar 40ml
L2,350.00 L1,997.50 -15%
Add to cart

Laboratoire CCD Oligobs Procrea M

Suplement fertiliteti për meshkuj Kuti x 30 bustina + 30 kapsula
L6,750.00
Add to cart

Natures Plus T Male Testosterone Booster

Integrator që stimulon prodhimin e testosteronit Kuti x 60 kapsula
L4,899.60
Add to cart

Sambucol Extra Defence

Fuqizues imuniteti me ekstrakt të shtogut të zi,vitaminë C,vitaminë D,vitaminë B6, bakër,selenium,acid folik,betacarotene,zink në trajtë shurupi.
L1,800.00
Add to cart

Sambucol Immuno Forte Sugar Free

Fuqizues imuniteti me esktrakt të shtogut të zi,zink,dhe vitaminë C, pa sheqer në trajtë shurupi.
L1,700.00
Add to cart

Sambucol Immuno Forte x 60 Gummies

Fuqizues imuniteti me esktrakt të shtogut të zi, zink dhe vitaminë C në trajtë karamelesh gomoze.
L2,000.00
Add to cart

Sambucol ImmunoForte + Vit C + Zink

Fuqizues imuniteti me esktrakt të shtogut të zi,zink,dhe vitaminë C në trajtë shurupi.
L1,700.00
Add to cart

Sambucol ImmunoForte x 30 Caps

Fuqizues imuniteti me esktrakt të shtogut të zi ,zink,dhe vitaminë C në trajtë kapsulash.
L2,000.00
Add to cart

Sambucol Original

Fuqizues imuniteti me ekstrakt natyror të shtogut të zi, I pasur me oksidantë në trajtë shurupi.
L1,500.00
Add to cart

Sensilab Ovunorm Woman

Suplement fertiliteti për femra Kuti x 60 kapsula
L3,499.80
Add to cart

Sigma-Tau Proxeed Woman

Suplement fertiliteti për femra Kuti x 30 bustina
L4,200.00
Add to cart

Solgar Advanced Antioxidant Formula

Suplement ditor me vitamina dhe minerale me veti antioksiduese 60 kapsula
L4,849.20
Add to cart
Sale!
-15%

Solgar Calcium Magnesium Zinc

Suplement për kockat me kalçium, zink dhe magnez Paketim x 100 tableta
L1,900.00 L1,615.00 -15%
Add to cart

Solgar Chelated Zinc

Komponim kelat i zinkut Paketim x 100 tableta
L2,140.00
Add to cart
Sale!
-15%

Solgar skin, nails and hair formula

Integrator për flokët, thonjtë dhe lëkurën Paketim x 60 tableta
L2,410.20 L2,048.00 -15%
Add to cart

Splat Mouthwash White Plus

Splat shpëlarës goje për një zbardhje të sigurt pa dëmtuar smaltin 275ml
L550.00
Add to cart

Splat Ultracomplex Bio-Active Toothpaste

Splat pastë dhëmbësh zbardhuese për dhëmbë të ndjeshëm 100ml
L540.00
Add to cart

Vichy Normaderm 3 in 1 Scrub+ Cleanser+ Mask

Përkujdesje pastruese me veprim të trefishtë për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike 125ml
L1,900.00
Add to cart

Vitabiotics Perfectil Hair Crush Gummies

Suplement për flokë, thonj & lëkurë të shëndetshme 60 karamele gomoze
L4,500.00
Add to cart

Vitabiotics Perfectil Original Skin, Hair and Nails

Suplement për lëkurë, flokë dhe thonj të shëndetshëm 30 tableta
L1,869.99
Add to cart

Vitabiotics Perfectil Platinum Ultimate TimeDefy Skin Radiance

Suplement unik për lëkurë, flokë dhe thonj të shëndetshëm 30 tableta
L4,999.80
Add to cart

Vitabiotics Perfectil Plus Hair Extra Support

Suplement për lëkurë, flokë dhe thonj të shëndetshëm 60 tableta
L3,900.00
Add to cart

Vitabiotics Pregnacare Him and Her Conception60 tableta

Multivitamina specifike për çifte që po planifikojnë një shtatzëni 60 tableta.
L6,000.00
Add to cart

Vitabiotics Ultra Vitamin C with Zinc

Suplement me vitaminë C dhe zink i formuluar për të mbështetur sistemin imunitar 20 tableta efferveshente
L900.00
Add to cart

Vitabiotics Wellman 70+

Suplement ushqimor specifik për meshkuj mbi 70 vjeç 30 tableta
L1,500.00
Add to cart

Vitabiotics Wellman Conception

Suplement për fertilitetin për meshkuj 30 tableta
L3,999.90
Add to cart

Vitabiotics Wellman Original

Suplement specifik për meshkuj 30 tableta
L1,500.00
Add to cart

Vitabiotics Wellman Prostate

Suplement ushqimor që mbështet funksionin normal të prostatës tek meshkujt. 60 tableta.
L3,999.60
Add to cart

Vitabiotics Wellteen Her Plus

Suplement ushqimor për vajzat në periudhën e adoleshencës 56 tableta + kapsula
L1,999.76
Add to cart

Vitabiotics Wellteen Him Plus

Suplement ushqimor për djem në periudhën e adoleshencës 56 tableta + kapsula
L1,999.76
Add to cart