info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Lifting Day Cream Rich SPF 15

Çmimi:7,700.00 L 6,160.00 L -20%

Krem dite anti-rrudhë me efekt lifting për lëkurë normale në të thatë
50ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

,

Action

, ,

Suitable For

,

Spf

Specific For

Përshkrimi

Formulim me një teksturë kremoze të trashë, të butë që i dhuron komfort lëkurës suaj.
Kombinimi i tërshërës me acidin hialuronik me peshë molekulare të madhe:
-hidratojnë lëkurën deri në thellësi;
-pakësojnë rrudhat;
-rrisin elasticitetin dhe tonicitetin e lëkurës.
Ekstraktet e Goji Berrit i rikthejnë lëkurës shkëlqimin e munguar.
Jo komedogjenik.
Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes në fytyrë dhe masazhohet deri në absorbim të plotë të tij nga lëkura.

Përbërësit

Aqua (Water), Butylene Glycol, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Salicylate,  Cyclopentasiloxane, Cetearyl Alcohol, Glycereth-26, Caprylic/Capric Triglyceride,  Theobroma cacao (Cocoa) Seed Butter, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate,  Stearic Acid, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Cetearyl Glucoside,  Phenoxyethanol, Tridecyl Stearate, Squalane, Avena sativa (Oat) Kernel Extract,   Tridecyl Trimellitate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Dimethicone,  Sodium Polyacrylate, Ethylhexyl Palmitate, Dimethiconol, Propanediol,  Dipentaerythrityl Hexacaprylate/Hexacaprate, Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum,  Sodium Hyaluronate, Ornithine, Disodium EDTA, Lycium barbarum Fruit Extract,  Sclerotium Gum, Phospholipids, PEG-8, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate,  Sodium Hydroxide, Glycolipids, Silica, Tocopherol, Isohexadecane, Glycerin,  Silica Dimethyl Silylate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, BHT, Caprylyl Glycol, Hexylene Glycol, Levulinic Acid, p-Anisic Acid, Polysorbate 80, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Ascorbyl Palmitate,  Ethylhexylglycerin, Copper Gluconate, Pentapeptide-21, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Palmitoyl Hexapeptide-14, Ascorbic Acid, Citric Acid, Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping