info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Esseline Fluido Tratamento Occhi Anti-Age

Çmimi:7,500.00 L

Serum anti-moshë për zonën rreth syve dhe konturet e fytyrës
30 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Serumi ESSEline i konturit të syve është një përzierje e përqendruar, e projektuar për trajtimin e zonave rreth syve, qafës dhe dekoltesë.
Përmban vitaminë C, vitaminë E, glukosaminoglukane, acid hialuronik, beta glukan, ekstrakte bimore të çajit të gjelbër, rrushit të kuq dhe murrizit.
Përqendrimi i lartë i përbërësve aktivë, së bashku me ujin termal, formonjnë një kompleks sinergjist aktiv kundër rrudhave të zonës periokulare dhe qafës.
Lëkura e lëshuar dhe e rrudhur me kalimin e kohës rifiton elasticitet dhe freski.

Përdorimi

Aplikoni produktin në zonën rreth syve dhe konturet e fytyrës e qafës, çdo mëngjes dhe mbrëmje.
Përhapeni dhe masazhojeni mirë duke përdorur lëvizje rrethore.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping