info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Aesthetico

Showing 1–20 of 24 results

Aesthetico H3 Complex Body

Suplement ushqimor specifik për lëkurën, flokët dhe thonjtë. Paketim me 90 tableta
3,849.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Shampoo Med

Shampo trajtuese për zbokthin e thatë. 200 ml
2,030.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Active Foam

Shkumë pastruese specifike për lëkurën e yndyrshme me tendencë akneike. 200 ml
2,590.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Anti-Dandruff Shampoo

Shampo trajtuese për zbokthin shumë rezistent. 100 ml
1,670.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Fruit Complex Face Cream

Krem nate trajtues me acide frutash. 50 ml
4,550.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Fruit Complex Plus C Face Cream

Krem nate trajtues me 8% acide frutash dhe vitaminë C. 30 ml
3,960.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Callus Cream

Krem i formuluar me 40% ure që trajton kallot e formuara. 100 ml
3,290.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Gel Couperose

Xhel hidratues dhe qetësues specifik për lëkurën e prirur nga skuqjes. 50 ml
2,770.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Aloe Vera Active Gel

Maskë hidratuese dhe qetësuese me aloe vera. 100 ml
2,830.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Foot Care Cream

Krem ushqyes për këmbët dhe thonjtë. 100 ml
1,860.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Juvenation Anti-Aging Serum

Serum me efekt anti-rrudhë. 30 ml
6,649.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Whitening Solution

Xhel me efekt depigmentues. 30 ml
6,090.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Peeling Cream

Krem me efekt eksfoliues. 50 ml
2,500.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Refresh & Care Fresh Tonic

Tonik me efekt hidratues, qetësues dhe freskues. 200 ml
2,200.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Vital Care Healing Earth Mask

Maskë me argjilë me veti pastruese. 50 ml
2,020.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Suncare Sensitive Fluid SPF 50+

Përkujdesje mbrojtëse ndaj diellit në trajtë fluide. 100 ml
5,990.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Hydrating Cream SPF 15

Përkujdesje hidratuese me faktor mbrojtës të ulët. 50 ml
3,630.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Poladerm Lotion

Hidratues për trupin i cili qetëson kruajtjet dhe irritimet. 200 ml
2,680.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Revitalizing Cream

Përkujdesje hidratuese në formë kremi dhe maske, specifike për lëkurë të thatë. 50 ml
4,600.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Lipid Lotion

Hidratues për trupin, specifik për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë. 200 ml
2,500.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping