info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Aesthetico Med Urea Cream

Çmimi:2,230.00 L

Krem për trupin i formuluar me 10% ure.
100 ml

Stock: S’ka stok

SKU: AESTH07
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

100 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Kremi Aesthetico Med Urea me 10% ure në përmbajtje është formuluar specifikisht për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë.
Formon një shtresë mbrojtëse, jo të yndyrshme në lëkurë dhe hidraton intensivisht falë përmbajtjes së lartë të uresë.
Lëkura e ashpër dhe me petëzime zbutet dhe rifiton elasticitetin, humbja e lagështirës zvogëlohet dhe në të njëjtën kohë barriera e lëkurës forcohet.

Këshillë: Mund të përdoret si krem ​​për duart dhe këmbët.

Përdorimi

Aplikojeni kremin 1 deri në 2 herë në ditë.Gjithashtu i përshtatshëm si pjesë e inteevalit të trajtimit për lëkurën e prirur ndaj neurodermatitit.
Mund të aplikohet në lëkurë gjysmë të lagur direkt pas dushit.

Përbërësit

AQUA, GLYCERIN, UREA, Glyceryl Stearate, Ethylhexyl Stearate, DICAPRYLYL ETHER, CETEARYL ALCOHOL, POTASSIUM LACTATE, cetyl dimethicone, Cyclopentasiloxane, LACTIC ACID, SODIUM Stearoyl Glutamate, Piroctone OLAMINE, TITANIUM DIOXIDE, DIETHYLHEXYL SODIUM SULFOSUCCINATE, PROPYLENE GLYCOL, SILVER CHLORIDE , BISABOLOL

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping