info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Aesthetico Gel Couperose

Çmimi:2,770.00 L

Xhel hidratues dhe qetësues specifik për lëkurën e prirur nga skuqjes.
50 ml

Stock: Ka stok

SKU: AESTH13
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Xhel frekues dhe qetësues për lëkurën e prirur ndaj skuqjes.
Specifike për lëkurën rosacea, kuperoze, për skuqje të papritura dhe ato gjatë periudhës së menopauzës.
Kompleksi aktiv me bazë bimore forcon enët e gjakut, qetëson lëkurën dhe redukton skuqjen.
Mund të përdoret edhe në rastet e djegieve nga dielli.

Këshillë: Efekti ftohës intensifikohet duke e ruajtur në frigorifer.

Përdorimi

Aplikoni një shtresë të hollë të xhelit në lëkurën si pjesë e rutinës së përditshme. Tolerohet mirë në zonën rreth syve.
Për një efekt veçanërisht intensiv freskues, mund të aplikohet edhe si maskë.

Përbërësit

AQUA, PENTYLENE GLYCOL, BUTYLENE GLYCOL, SORBITOL, PANTHENOL, ESCIN, GLUCOMANNAN, RUSCUS ACULEATUS ROOT EXTRACT, AMMONIUM GLYCYRRHIZATE, CENTELLA ASIATICA EXTRACT, HYDROLYZED YEAST PROTEIN, CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT, TOCOPHEROL, XANTHANE GUM, CELLULAGER, COCOCO-AGER, COCO-AGER GUM, GLUCOSIDES, CITRIC ACID, GLYCERIN, SODIUM CITRATE, PERFUME

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping