info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Aesthetico Juvenation Anti-Aging Serum

Çmimi:6,649.00 L

Serum me efekt anti-rrudhë.
30 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Serum efektiv me teksturë të lehtë dhe hidratues.

I formuluar me një kompleks të trefishtë aktiv të acidit hialuronik, Aquaxyl dhe Argireline për një efekt intensiv kundër moshës.
Linjat e mimikës reduktohen, rikthehet elasticiteti dhe stimulohet rigjenerimi i qelizave.
Kompleksi aktiv siguron hidratim intensiv.

Këshillë: Mund të përdoret edhe në zonën e syve.

Përdorimi

Aplikoni një sasi të vogël të serumit në lëkurën e pastruar në mëngjes dhe në mbrëmje .

Përbërësit

AQUA, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, GLYCERIN, PROPANEDIOL, LECITHIN, PANTHENOL, CANOLA OIL, XYLITYLGLUCOSIDE, TOCOPHERYL ACETATE, ANHYDROXYLITOL, XYLITOL, SODIUM HYALURONATE, HIPPOPHAE RHAMNOIDES FRUIT OIL, RETINYL PALMITATE,TOPTCOPHOLEXRUIT ACETYL-8,APTCOPHOLEXRUIT-8 ASCORBYL PALMITATE, GLUCOSE, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6, ALCOHOL, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, XANTHAN GUM, CARBOMER, PHENOXYETHANOL, LACTIC ACID, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PIROCTONE OLAMINE, o-CYMEN-5-OL, SODIUM HYDROXIDE, HYDROGENATED PALM ACID, CERITRIC CRATE, PERFUME

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping