info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Aesthetico Sensitive Eye Cream

Çmimi:3,570.00 L

Përkujdesje për sytë me Centella Asiatica.
15 ml

Stock: S’ka stok

SKU: AESTH23
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

15 ml

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Përkujdesje për sytë e ndjeshëm me Centella Asiatica në përmbajtje.
Për zonën e ndjeshme të syve dhe vijat e holla të rrudhave.

Ekstraktet e Centella Asiatica stimulojnë prodhimin e kolagjenit; ndërkohë që alantoina dhe pantenoli kanë një efekt qetësues të lëkurës.
Pa parfum, i përshtatshëm për përdoruesit e lenteve të kontaktit.

Përdorimi

Aplikojeni butësisht me lëvizje rrethore delikate në mëngjes dhe në darkë.

Përbërësit

AQUA, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, CAPRYLIC/CAPRICTRIGLYCERIDE, GLYCERIN, GLYCERYL STEARATE, CETEARYL ISONONANOATE, PENTYLENE GLYCOL, TOCOPHERYL ACETATE, PANTHENOL, SORBITOL, PECTIN, CYCLODEXTRIN, CHONDRUS CRISPUS POWDER, HUMULUS, ALPS LUPTRATIN , BISABOLOL, ETHYL FERULATE, POLYGLYCERYL-3 DIISOSTEARATE, GLYCINE, ASIATIC ACID, ASIATICOSIDE, MADECASSIC ACID, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER)SEED OIL, CITRIC ACID, TOCOPHEROL, XANTHAN GUM, HYDROXYACETOPHENONE, BEHENYL ALCOHIDE, SOXIDE SODIUM HYALURONATE

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping