info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Aesthetico Refresh & Care Fresh Tonic

Çmimi:2,200.00 L

Tonik me efekt hidratues, qetësues dhe freskues.
200 ml

Stock: Ka stok

SKU: AESTH19
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Tonik me efekt hidratues, qetësues dhe freskues i cili përbën hapin përfundimtar të pastrimit të lëkurës suaj.

Ekstrakti natyral i lajthisë ka veprim anti-inflamator dhe adstrigjent, ndërkohë që pantenoli, alantoina dhe alfa-bisabolol ndihmojnë në qetësimin e lëkurës.
Ndihmon në përmirësimin e aftësisë absorbuese të lëkurës.

I përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës.
pH 4.5.
Aromë delikate.

Përdorimi

Aplikoni tonikun në një disketë pambuku ose në pëllëmbën e dorës dhe përhapeni butësisht në fytyrë, qafë dhe dekolte.

Përbërësit

AQUA, ALCOHOL DENAT., GLYCERIN, PANTHENOL, BISABOLOL, UREA, ALLANTOIN, HAMAMELIS VIRGINIANA (WITCH HAZEL) LEAF WATER, HAMAMELIS VIRGINIANA (WITCH HAZEL) LEAF EXTRACT, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, GLYCERYL CAPRYLATE, POTASSIUM SORBATE, POLYGLYCERYL-6 OLE , SODIUM SURFACTIN, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM HYDROXIDE, PERFUME, LACTIC ACID, CITRIC ACID

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping