info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Aesthetico Shampoo Med

Çmimi:2,030.00 L

Shampo trajtuese për zbokthin e thatë.
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Hair Type

Masa

200 ml

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Shampo kundër zbokthit për skalpin e thatë që kruhet.
Redukton zbokthin dhe parandalom formimin e tij.

Urea hidraton dhe e mban të butë skalpin.
Përmban përbërësin aktiv iktiol, cili ka efektivitet të lartë kundër zbokthit dhe ka tolerancë të lartë.
Substancat e buta aktive për larje pastrojnë në mënyrë delikate, urea dhe hidratuesit e tjerë përmirësojnë hidratimin e skalpit dhe e mbajnë atë të pastër.
Barriera e lëkurës forcohet nga prania e niacinamideve (vitamina B3).

Përdorimi

Aplikoni një sasi të vogël shampo në flokë të lagur dhe masazhojeni në lëkurën e kokës, më pas shpëlajeni tërësisht. Përdoreni 1 deri në 2 herë në javë.

Përbërësit

AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, SODIUM CHLORIDE, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, C12-13 ALKYL LACTATE, ICTASOL, PARFUM, PIROCTONE OLAMINE, HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM, GINADOMOSEL, INNIODOMOSE, FRUCTOSE LACTATES, SODIUM PCA, UREA

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping