info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Aesthetico Cleansing Lotion

Çmimi:1,652.00 L

Locion pastrues për trupin dhe fytyrën, pa sapun.
200 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Locion pastrues dhe hidratues me pH neutral ndaj lëkurës për pastrimin e trupit, por dhe të fytyrës (vlera e pH 5.5)
I përshtatshëm për të gjithë tipet e lëkurës, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme.

Mineralet e Detit të Vdekur, alantoina dhe bisabololi ndihmojnë në qetësimin e lëkurës.
Pa sapun.
I përshtatshëm për fëmijë nga 3 vjeç.

Përdorimi

I përshtatshëm për përdorim të përditshëm për pastrimin e trupit por edhe të fytyrës.

Përbërësit

AQUA, SODIUM MYRETH SULFATE, SODIUM COCOAMPHOACETATE, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, MARIS SAL (SEA SALT), SODIUM COCO-GLUCOSIDE TARTRATE, C12-13 ALKYL LACTATE, HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, ALLANTOIN, BISABOLOL, SODIUM CHLORIDE, PHENOXYETHANOL, SALICYLIC ACID, ETHYLHEXYLGLYCEROL, LACTIC ACID, BENZOIC ACID, DEHYDROACETIC ACID, CITRIC ACID, TOCOPHEROL, PERFUME

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping