info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Aesthetico Clarify Skin

Çmimi:2,500.00 L

Xhel-krem për lëkurë mikse, të yndyrshme me efekt pastrues dhe qetësues.
50 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

,

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Xhel-krem i lehtë specifik për lëkurë të kombinuar dhe të yndyrshme me efekt zbutës dhe qetësues.
Ideal për t’u përdorur si bazë make-up-i, përthithet shpejt dhe i dhuron lëkurës shkëlqim.

Specifik për lëkurë të yndyrshme ose të kombinuar.
Hidraton dhe matifikon në të njëjtën kohë.
Mund të përdoret edhe në rutinën e përkujdesjes së meshkujve.
Pantenoli dhe bisabololi kanë një efekt qetësues, ndërkohë që substancat salicilike parandalojnë grumbullimin e papastërtive.

Përdorimi

Aplikojeni xhel-kremin në lëkurë të pastër.
I përshtatshëm për ditën dhe natën.

Përbërësit

AQUA, CETEARYL ISONONANOATE, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO)OIL, GLYCERIN, BISABOLOL, PANTHENOL, LECITHIN, TOCOPHERYL ACETATE, TOCOPHEROL, SORBITOL, ASCORBYL PALMITATE, SALICYLIC ACID, DEHYDROACETIC ACID, BENZOIC ACID, GLYCERYL CITRATE/OLEATE/LACTATE/LINOLEATE/LINOLEATE/LACTATE CARBOMER, XANTHAN GUM, SODIUM HYDROXIDE, DICAPRYLYL ETHER, CITRIC ACID, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, p-ANISIC ACID, LACTIC ACID, PERFUME

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping