info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Aesthetico Whitening Solution

Çmimi:6,090.00 L

Xhel me efekt depigmentues.
30 ml

Stock: Ka stok

SKU: AESTH17
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Xhel specifik për zbardhjen e zonave të hiperpigmentuara.
Mund të përdoret për pigmentimet e të gjitha tipeve, njollat ​​e moshës dhe shenjat post-akne.

Kombinimi unik i ekstrakteve bimore dhe vitaminës C nxit procesin e depigmentimit dhe mbron lëkurën nga stresi oksidativ.
Për një aplikim të suksesshëm, duhet përdorur një mbrojtës me faktor shumë të lartë kur qëndroni në diell për një kohë të gjatë.
Pa parfum.

Përdorimi

Aplikojeni në zonat që kanë nevojë si trajtim për rreth 8 javë në mëngjes dhe në mbrëmje pas pastrimit.

Përbërësit

AQUA, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, GLYCOLIC ACID, GLUCONOLACTONE, PROPANEDIOL, BOERHAVIA DIFFUSA ROOT EXTRACT, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL, HEXYLRESORCINOL, GLYCYRRHIZA GLABRA (LICORICE) ROOT EXTRACT, PRUNUS AGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OILIFI, UNDDAARIA EXTRA PINNAT OILIFI , Ubiquinone, magnesium ascorbyl phosphates, sucrose palmitate, propylenene glycol, xanthan gum, butylene glycol, benzyl alcohol, citric acid, ethylhexyl glycerol, bHT, glyceryl Distarates, potassium sorbate, sodium hydroxides, glyceryl stearates, ascorque palmitate, glyceryl linoleases, phenoxyethanol

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping