info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Aesthetico Foot Care Cream

Çmimi:1,860.00 L

Krem ushqyes për këmbët dhe thonjtë.
100 ml

Stock: Ka stok

SKU: AESTH15
Etiketa: , , , , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

100 ml

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Krem ushqyes për këmbët dhe thonjtë.
Alantoina dhe azulene ofrojnë efekt qetësues, ndërkohë që urea hidraton intensivisht.

Freskon dhe largon aromën e pakëndshme të këmbëve kur djersijnë.
Këshillë: mund të përdoret shumë mirë si krem ​​masazhues për këmbët.

Përdorimi

Pas pastrimit, aplikojeni kremin 1 deri në 2 herë në ditë dhe masazhojeni. Pas aplikimit në këmbë, rekomandohet të mbani çorape pambuku.

Përbërësit

AQUA, UREA, ETHYLHEXYL STEARATE, GLYCERYL STEARATE, GLYCERIN, CETEARYL ALCOHOL, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) OIL, CETEARETH-20, LECITHIN, CETEARETH-12, TOCOPHERYL ACETATE, TOCOPHEROL, ALLANTOIN, MIMOSA TENUIFLORA BARK EXTRACT, CETYL PALMITATE, ASCORBYL PALMITATE, PHENOXYETHANOL, SALICYLIC ACID, BENZOIC ACID, DEHYDROACETIC ACID, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, MENTHOL, PARFUM, GUAIAZULENE.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping