info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Aesthetico Active Foam

Çmimi:2,590.00 L

Shkumë pastruese specifike për lëkurën e yndyrshme me tendencë akneike.
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Formulim në trajtë shkume, i cili pastron lëkurën falë substancave veçanërisht të buta aktive, pa e tharë atë.

Me një kombinim të veçantë të derivateve të acidit glikolik dhe acidit salicilik, shkuma pastruese ka efekt anti-inflamator dhe largon butësisht qelizat e vdekura të lëkurës, duke përmirësuar ndjeshëm teksturën.
Preferohet gjithashtu për përgatitjen e lëkurës për peeling dhe trajtime me acid frutash.

I përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme, me tendencë akneike.

Përdorimi

Aplikojeni shkumën në fytyrë në mëngjes dhe mbrëmje dhe masazhoni lehtë. Shpëlajeni me ujë të vakët.

Përbërësit

AQUA, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, PROPYLENE GLYCOL, COCAMIDOROPYL BETAINE, GLYCOLIC ACID, SALICYLIC ACID, HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, SODIUM BENZOATE, SODIUM HYDROXIDE, PERFUME, SODIUM CHLORIDE

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping