info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Aesthetico Vital Care Healing Earth Mask

Çmimi:2,020.00 L

Maskë me argjilë me veti pastruese.
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Maskë pastruese dhe minimizuese e poreve.
Formuluar për lëkurë të yndyrshme, të papastër dhe me tendencë akneike.
Ekstraktet bimore pastrojnë poret në thellësi dhe zvogëlojnë inflamacionin.
Mineralet e argjilës dhe silikatet reduktojnë shkëlqimin e tepërt.

Këshillë: Mund të aplikohet në aknet lokale gjatë natës.

Përdorimi

Pas pastrimit të butë, aplikojeni maskën 1-2 herë në javë dhe lëreni të veprojë për 10-15 minuta. Më pas shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Përbërësit

AQUA, LOESS, TRITICUM VULGARE (WHEAT) GERM OIL, OCTYLDODECANOL, ETHYLHEXYL STEARATE, POLYGLYCERYL-6 STEARATE, GLYCERYL STEARATE, CETEARYL ALCOHOL, LACTIC ACID, GLYCERIN, DICAPRYLYL ETHER, PROPYLENE GLYCOL, SILICA, POLYGLYCERYL-6 BEHENATE, LECITHECRYL-6 BEHENATE, TOCOPHEROL, CUCUMIS SATIVUS (CUCUMBER) FRUIT EXTRACT, URTICA DIOICA (NETTLE) LEAF EXTRACT, EQUISETUM ARVENSE EXTRACT, SALICYLIC ACID, ASCORBYL PALMITATE, XANTHAN GUM, CARBOMER, SORBITAN CAPRYLATE, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, PHENOXYETHANOL, DEHYDROACETIC BENZOATE, POODTASIUMS ACID, SORBATE, PERFUME

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping