[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Rilastil Ultra Protector Fluido SPF 100+

Çmimi:3,630.00 L 2,178.00 L -40%

Emulsion mbrojtës ndaj diellit SPF 100
75 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

Spf

Specific For

Përshkrimi

Formulim që ofron një mbrojtje tepër të lartë ndaj rrezatimit diellor.
Ka një teksturë të lehtë dhe prandaj absorbohet lehtësisht dhe plotësisht nga lëkura.
I përshtatshëm për persona me probleme me pigmentimin, ndjeshmëri të lartë ndaj rrezatimit dhe që mund t’i jenë nënshtruar proçeseve estetike të ndryshme.
Në sajë të kompleksit Pro-DNA parandalon plakjen e lëkurës.
Acidi hialuronik në përmbajtje hidraton lëkurën.
Nuk le shkëlqim dhe mund të përdoret si bazë për make-up-in.
Testuar për nikel, kobalt, krom, mërkur dhe paladium.
Jo komedogjenik.
Rezistent ndaj ujit.
Pa parabenë, parfum, ngjyrues dhe derivate të grurit.

Përdorimi

Tunde para përdorimit. Kthehet në kënd 90˚ dhe aplikohet në zonat e interesuara. Përhapet në mënyrë uniforme në të gjithë lëkurën.

Përbërësit

Aqua (Water); Dibutyl Adipate; Diethylhexyl Carbonate; Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine; Butyl Methoxydibenzoylmethane; Butyloctyl Salicylate; Ethylhexyl Salicylate; Coco-Caprylate; Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate; Diethylhexyl Butamido Triazone; Polyglyceryl-6 Polyricinoleate; Ethylhexyl Triazone; Silica; Polyester-7; Euphorbia cerifera Cera [Euphorbia cerifera (Candelilla) Wax]; Neopentyl Glycol Diheptanoate; Polyglyceryl-6 Polyhydroxystearate; Polyglyceryl-3 Diisostearate; Niacinamide; Theobroma cacao (Cocoa) Seed Butter; Bisabolol; Oryzanol; Artemisia umbelliformis Extract; Buddleja davidii Leaf Extract; Peucedanum ostruthium Leaf Extract; Schisandra chinensis Fruit Extract; Sodium Hyaluronate; Pinus pinaster Bark/Bud Extract; Magnesium Sulfate; Glycerin; Cetyl Alcohol; Disteardimonium Hectorite; 1,2-Hexanediol; Polyglycerin-6; Diglycerin; Tocopheryl Acetate; Tocopherol; Ascorbyl Palmitate; Hydroxyacetophenone; Sodium Benzoate; Potassium Sorbate.