info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Nuxe Sun Spray solaire SPF 50 + Apres-soleil free

Çmimi:3,600.00 L 2,700.00 L -25%

Qumësht me faktor të lartë mbrojtës për trupin dhe fytyrën + locion freskues pas diellit Falas
150 ml + 100 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

100 ml, 150 ml

Skin Type

Spf

Suitable For

, ,

Specific For

,

Set promocional

Bli Spraj mbrojtës për fytyrën dhe trupin, merr FALAS locion pas diellit

 

Sun Spray solaire SPF 50 + 150 ml

Spraj mbrojtës ndaj rrezatimit diellor, me ujë dhe lule dielli. Mbron nga rrezet UVB, UVA dhe fotoplakja e parakohshme e lëkurës. Parandalon shfaqjen e njollave.

Mbron fytyrën dhe trupin në mënyrë ideale, duke e lënë lëkurën e hidratuar dhe të qetësuar.

Ultra praktik dhe rezistent ndaj ujit dhe djersës.
Ideal për aktivitete sportive.


Refreshing After-sun lotion 100 ml

Qumësht freskues dhe qetësues pas diellit për fytyrën dhe trupin.
Riparon, hidraton, qetëson lëkurën dhe zgjat ngjyrën në lëkurë me 2 javë .

Tekstura e tij e freskët siguron një ndjesi të menjëhershme rehatie dhe qetësie. Një aromë mahnitëse me lule portokalli, lule tiare dhe vanilje.

Për të gjitha llojet e lëkurës ,fytyrë dhe trup.
Përmban 92% të përbërësve me origjinë natyrore.

Sun Spray solaire SPF 50 +

Fytyra: spërkatni sprajin në duar dhe ngroheni atë, përpara se ta aplikoni në fytyrë, duke shmangur zonën e syve.

– Trupi: spërkateni sprajin drejtpërdrejt në trup dhe përhapeni.
Aplikoni shpesh, veçanërisht pas notit ose tharjes.

*Kujdes: Nëse nuk aplikoni mjaftueshëm produkt, niveli i mbrojtjes nga dielli ulet në mënyrë të konsiderueshme.

 

Refreshing After-sun lotion

Aplikoni një sasi të konsiderueshme të qumështit në trup dhe fytyrë disa herë në ditë, gjatë dhe pas plazhit .

Sun Spray solaire SPF 50 +

AQUA/WATER, C12-15 ALKYL BENZOATE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, DIBUTYL ADIPATE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, GLYCERIN, POLYMETHYL METHACRYLATE, PHENYL TRIMETHICONE, LAURYL GLUCOSIDE, POLYGLYCERYL-2 DIPOLYHYDROXYSTEARATE, PARFUM/FRAGRANCE, DIMETHICONE, TOCOPHEROL, CAPRYLOYL GLYCINE, PHENOXYETHANOL, CITRIC ACID, TOCOPHERYL ACETATE, SODIUM HYDROXIDE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, P-ANISIC ACID, SODIUM GLUCONATE, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, SODIUM LAURETH SULFATE, DIMETHICONOL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, AMINOMETHYL PROPANOL, EICHHORNIA CRASSIPES EXTRACT, ETHYL FERULATE, SOLANUM LYCOPERSICUM (TOMATO) FRUIT EXTRACT, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, FAGRAEA BERTEROANA FLOWER EXTRACT, BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, LINALOOL, GERANIOL, CITRONELLOL, COUMARIN [N2613/B]

 

Refreshing After-sun lotion

AQUA/WATER, DIMETHICONE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, DICAPRYLYL CARBONATE, GLYCERIN, GLYCOL PALMITATE, HYDROGENATED COCONUT OIL, ARACHIDYL ALCOHOL, HYDROXYSTEARIC/LINOLENIC/OLEIC POLYGLYCERIDES, PARFUM/FRAGRANCE, TOCOPHEROL, BEHENYL ALCOHOL, CAPRYLOYL GLYCINE, CARBOMER, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, TOCOPHERYL ACETATE, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, ARACHIDYL GLUCOSIDE, CITRIC ACID, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM HYDROXIDE, DIMETHICONOL, DEHYDROACETIC ACID, MICA, INOSITOL, TETRASODIUM EDTA, CI 77891/TITANIUM DIOXIDE, EICHHORNIA CRASSIPES EXTRACT, ETHYL FERULATE, FAGRAEA BERTEROANA FLOWER EXTRACT, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, LINALOOL, GERANIOL, CITRONELLOL, COUMARIN [N2604/B]

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.