info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Liftactiv Supreme Eyes

Çmimi:3,990.00 L 3,391.50 L -15%

Krem anti-rrudhë për zonën rreth syve
15ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

Action

, ,

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Krem i formuluar për t’u aplikuar në zonën delikate rreth syve.
Zbeh rrudhat, pakëson rrathët e zinj dhe qeset e zeza që formohen poshtë syve.
Kjo arrihet në sajë të kombinimit të rhamnosës më kafeinën dhe ujin termal Vichy.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar nga oftalmologët.
Testuar në lëkurë të ndjeshme.
Testuar për alergji.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në zonën rreth syve.

Përbërësit

AQUA / WATER •
DIMETHICONE •
HYDROGENATED
POLYISOBUTENE •
GLYCERIN • CETYL ALCOHOL
• GLYCERYL STEARATE • POLYMETHYL METHACRYLATE • PEG-40 STEARATE • CERA ALBA / BEESWAX • POTASSIUM CETYL PHOSPHATE • STEARIC ACID • STEARYL ALCOHOL • SORBITAN TRISTEARATE • TRIETHANOLAMINE • CAFFEINE • METHYLPARABEN • SILICA • SODIUM BENZOATE • SODIUM DEXTRAN SULFATE • MYRISTYL ALCOHOL • ESCIN • PALMITIC ACID • RHAMNOSE • PHENOXYETHANOL • ADENOSINE • MAGNESIUM ASCORBYL PHOSPHATE • TOCOPHERYL ACETATE • POLOXAMER 338 • ASCORBYL GLUCOSIDE • HYDROLYZED RICE PROTEIN • PENTYLENE GLYCOL • CODE FIL : B50701/1