info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Ideal Soleil Fresh Hydrating Milk SPF 30

Çmimi:3,600.00 L 3,060.00 L -15%

Qumësht mbrojtës ndaj diellit për fytyrë dhe trup
300ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

,

Action

,

Suitable For

, ,

Spf

Përshkrimi

Formulim i përshtatshëm për çdo lloj lëkure. Përdoret jo vetëm për të rritur, por edhe për fëmijë.
Mbron lëkurën nga rrezatimi diellor, parandalon dukurinë e fotoplakjes dhe hiperpigmentimit.
I pasur me ujin termal Vichy.
Pa parabene.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar në lëkurë të ndjeshme.
Testuar për alergji.

Përdorimi

Aplikohet rreth 30 minuta para ekspozimit në diell.
Riaplikohet disa herë gjatë ditës, në varësi të ekspozimit.

Përbërësit

Aqua, C-12-15 Alkyl
Benzoate, Glycerin, Propylene Glycol, Isohexadecane, Titanium Dioxide, Butyl Methoxydibenzoymethane, Nylon-12, Octocrylene, Zea Mays Stays/Corn Starch, Alcohol Denat., Potassium Cetyl Phosphate, Synthetic Wax, Ethylhexyl Triazone, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Aluminium Hydroxide, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Caprylyl Glycol, Dimethicone, Disodium EDTA, Drometrizole Trisiloxane, Glyceryl Stearate, Palmitic Acid, PEG-100 Stereate, Phenoxyethanol, Silica, Stearic Acid, Tocopherol, Triethanolamine, Xanthan Gum, Parfum (Fragrance)