info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Aqualia Thermal Rehydrating Water Gel

Çmimi:3,690.00 L 3,136.50 L -15%

Xhel hidratues për lëkurë mikse në të yndyrshme
Paketim 50ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

, ,

Specific For

Përshkrimi

Formulim në formë xheli që i rikthen hidratimin lëkurës së dehidratuar.
I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.
Përmban ujin termal Vichy, që mbron lëkurën nga faktorët dëmtues dhe e bën atë më të fortë dhe rezistente.
Acidi hialuronik dhe manoza, të pranishëm në këtë formulim ofrojnë hidratim që zgjat për 48 orë.
Me vetëm disa aplikime lëkura do të jetë më e freskët, më e hidratuar dhe me më shumë shkëlqim.
Testuar dermatologjikisht.
Pa silikon.
Jo vajor.
Pa parabene.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe në darkë në lëkurën e pastruar paraprakisht.

Përbërësit

AQUA / WATER/ EAU • GLYCERIN • ALCOHOL DENAT. • CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE • MANNOSE • CARBOMER • SODIUM PCA • SALICYLIC ACID • SODIUM HYDROXIDE • SODIUM HYALURONATE • LIMNANTHES ALBA SEED OIL / MEADOWFOAM SEED OIL • CAPRYLYL GLYCOL • ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER • PARFUM / FRAGRANCE. Code F.I.L. : D212777/1