info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Age Repair Summer Kit

Çmimi:3,210.00 L 1,926.00 L -40%

Set me veprim mbrojtës ndaj diellit, antioksidues & korrigjues i shenjave të moshës për lëkurat e ndjeshme.
50 ml, 15 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

,

Specific For

Spf

Suitable For

Përshkrimi

Krem dielli për fytyrën, i formuluar posaçërisht me Age Repair Complex që mund të parandalojë dhe kundërshtojë foto-plakjen.
Pas një sërë përdorimesh lëkura do të jetë më elastike, me më shumë shkëlqim dhe me më pak rrudha.
Redukton rrezikun e irritimit të syve.

VETITË:
• siguron një spektër të gjerë mbrojtje UVB-UVA (mbrojtje shumë e lartë) dhe rehati maksimale në lëkurë
• kryen një veprim të fortë elastikues për një lëkurë më të shëndetshme
• kontraston formimin e rrudhave dhe humbjen e tonit
• parandalon plakjen e lëkurës të shkaktuar nga dielli dhe shfaqjen e njollave

I përshtatshëm për lëkurë shumë të ndjeshme
Rezistent ndaj ujit
Me kompleksin PRO-ADNc

Intense C Gel Serum

Serum në trajtë xheli i cili përthithet lehtë dhe nuk lë ndjesi të ngjitshme.
I pasur me 15% vitaminë C High Tech, e cila minimizon rrudhat e dukshme, njëtrajtëson teksturën e pabarabartë të lëkurës dhe redukton shenjat e lodhjes.
Lëkura hidratohet menjëherë dhe rifiton shkëlqimin e munguar.

I përshtatur për të gjitha tipet e lëkurës.
Përshtatet shumë mirë edhe me lëkurën e ndjeshme.

Formulim hipolaergjik dhe jo-komedogjenik.
Dermatologjikisht i testuar për praninë e nikelit, kromit, kobaltit.

Përdorimi

Tundeni përpara përdorimit.
Aplikojeni në mënyrë uniforme në fytyrë, të paktën 30 minuta përpara ekspozimit në diell.
Riaplikojeni shpesh gjatë ditës.

Aplikojeni në mëngjes në të gjithë fytyrën në lëkurë të pastër dhe të tharë paraprakisht.
Shmangni kontaktin me sytë.

Përbërësit

Aqua (Water) • Cyclopentasiloxane • Diethylhexyl Carbonate • Octocrylene • Alcohol Denat. • Cyclohexasiloxane • Dibutyl Adipate • Butyl Methoxydibenzoylmethane • Titanium Doxide (Nano) • Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine • Butylene Glycol • PEG- 30 Dipolyhydroxystearate • PEG-10 Dimethicone • Polymethyl Methacrylate • Sodium Chloride • Glycerin • Disteardimonium Hectorite • Silica • Dimethicone • Glyceryl Stearate • Dimethiconol • Bisabolol • Artemisia umbelliformis Extract • Buddleja davidii Extract • Peucedanum ostruthium Leaf Extract • Tocopherol • Pinus pinaster Bark/Bud Extract • Oryzanol • Tocopheryl Acetate • Diglycerin • PEG-8 • Sodium Benzoate • Ascorbyl Palmitate • Potassium Sorbate • Ascorbic Acid • Citric Acid • Phenoxyethanol • Ethylhexylglycerin • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping