info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Rilastil Sun System Vapo Spray SPF 15

Çmimi:2,690.00 L 1,614.00 L -40%

Përkujdesje mbrojtëse për trupin me faktor 15.
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

200 ml

Skin Type

,

Specific For

Spf

Suitable For

Formulim me një teksturë të lehtë, i përshtatshëm për trupin.
Ofron mbrojtje ndaj rrezatimit UVA dhe UVB.

Parandalon djegiet dhe irritimet e lëkurës, që vijnë si pasojë e ekspozimit për një kohë të gjatë në diell.
Parandalon dukurinë e fotoplakjes. Ushqen dhe zbut lëkurën.
Rezistent ndaj ujit.

Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.
Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht. Jo komedogjenik.

Aplikohet në lëkurë rreth 30 minuta para ekspozimit ndaj rrezatimit diellor dhe riaplikohet aq herë sa është e nevojshme

Aqua (Water) • Ethylhexyl Methoxycinnamate • C12-15 Alkyl Benzoate • Methylene bis-benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol • Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine • Glycerin • Bis-PEG/PPG-16/16 PEG/PPG-16/16 Dimethicone • Titanium Dioxide • Butyl Methoxydibenzoylmethane • Diethylhexyl Carbonate • Triacontanyl PVP • Ceteareth-25 • Glyceryl Stearate • PEG-100 Stearate • Caprylyl Methicone • Cyclopentasiloxane • Cetearyl Alcohol • Cetearyl Isononanoate • Phenoxyethanol • Dimethicone • Decyl Glucoside • Caprylic/Capric Triglyceride • Peucedanum ostruthium Leaf Extract • Buddleja davidii leaf Extract • Artemisia umbelliformis Extract • Pinus pinaster Bark/Bud Extract • Tocopheryl Acetate • Bisabolol • Oryzanol • Propylene Glycol • Hydroxyethylcellulose • Aluminum Stearate • Polyhydroxystearic Acid • Xanthan Gum • Alumina • Diglycerin • o-Cymen-5-ol • Ethylhexylglycerin • Sodium Dehydroacetate • Sodium Benzoate • Potassium Sorbate • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.