info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Micro Eye Contour Cream

Çmimi:3,250.00 L 2,600.00 L -20%

Krem kundër rrudhave të para
në zonën rreth syve
15ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Formulim i përshtatshëm për çdo lloj lëkure.
Qëllimi i tij është të parandalojë formimin e rrudhave në zonën rreth syve.
Prania e acidit hialuronik dhe ekstrakteve të pasaponifikueshme të avokados bëjnë që ky krem të mbushë rrudhat e formuara, t’i pakësojë ato dhe të zbusë lëkurën.
Në sajë të vitaminës E, A, F dhe kompleksit Micro Care, ky krem fiton veti antioksiduese dhe tonifikon lëkurën.
Pas një sërë përdorimesh lëkura bëhet më rezistente ndaj faktorëve të jashtëm dëmtues, më e butë, më e tonifikuar, me më pak rrudha dhe me më shumë shkëlqim.
Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht.
Testuar oftalmologjikisht.
Testuar për nikel, kobalt, paladium, krom dhe mërkur.
Testuar klinikisht.
Hipoalergjik.
Pa parabene.
Pa ngjyrues.
Pa parfum.
Jo komedogjenik.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe në darkë në zonën rreth syve, pasi në lëkurë të pastruar paraprakisht.
Masazhohet deri në abdsorbim të plotë të kremit.

Përbërësit

Aqua (Water) ● Ethylhexyl Palmitate ● Butylene Glycol ● Sorbitan Stearate ● Ectoin ● Cetyl Alcohol ● Dimethicone ● Glycerin ● Glyceryl Stearate ● Arginine ● PEG-100 Stearate ● Steareth-20 ● Hesperidin Methyl Chalcone ● Xanthan Gum ● Betaine ● Isostearyl Avocadate ● Panthenol ● Persea Gratissima (Avocado) Oil Unsaponifiables ● Persea Gratissima (Avocado) Oil ● Simmondsia Chinensis (Jojoba) Butter ● Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil ● Tocopheryl Acetate ● Ethyl Linolenate ● Sodium Hyaluronate ● Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate ● Ethyl Oleate ● Ethyl Linoleate ● Sodium Lauroyl Lactylate ● Glycine Soja (Soybean) Oil ● Biosaccharide Gum-4 ● N-Hydroxysuccinimide ● Dipeptide-2 ● Ceramide NP ● Ceramide AP ● Ceramide EOP ● Palmitoyl Tetrapeptide-7 ● Retinol ● Carbomer ● Cholesterol ● Phytosphingosine ● Chrysin ● Palmitoyl Oligopeptide ● Tocopherol ● Acacia Senegal Gum ● Propylene Glycol Alginate ● Phenoxyethanol ● Chlorphenesin ● Benzoic Acid ● Potassium Sorbate ● Ethylhexylglycerin ● Chlorhexidine Digluconate ● Disodium EDTA ●Tetrasodium EDTA

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping