info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Acnestil Matt Attiva

Çmimi:1,950.00 L 1,462.50 L -25%

Krem hidratues & sebonormalizues për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Emulsion me një teksturë të lehtë që absorbohet plotësisht nga lëkura.
I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.
Synon të rregullojë prodhimin e yndyrës dhe të kundërshtojë shkëlqimin që vjen nga mbiprodhimi i saj.
Kjo arrihet në sajë të kombinimit të fermenteve të Pseudoalteromonas, azeoglicinës dhe niacinamidit.
Polimetil metacrilati dhe amidoni i tërshërës absorbojnë yndyrën e tepërt dhe si pasojë reduktohet madhësia e poreve.

Testuar klinikisht.
Testuar për nikel, mërkur, krom, paladium dhe kobalt.
Pa derivate të grurit.
Jo komedogjenik.
Hipoalergjik.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe në darkë në lëkurën e pastruar paraprakisht.

Përbërësit

Aqua (Water) ● Dibutyl Adipate ● Dimethicone ● Glycerin ● Arachidyl Alcohol ● Behenyl Alcohol ● Niacinamide ● Panthenol ● Polymethyl Methacrylate ● Polyacrylate Crosspolymer-6 ● Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil ● Potassium Azeloyl Diglycinate ●Tapioca Starch ● Pseudoalteromonas Ferment Extract ● Arachidyl Glucoside ● Sodium Salicylate ● Tocopheryl Acetate ● Dipotassium Glycyrrhizate ● Xanthan Gum ● Sodium Lauroyl Lactylate ● Sodium Hyaluronate ● Citric Acid ● Polymethylsilsesquioxane ● Ceramide NP ● Sodium DNA ● Ceramide AP ● Ceramide EOP ● Phytosphingosine ● Cholesterol ● Carbomer ● Tocopherol ● Phenoxyethanol ● Ethylhexylglycerin ● Disodium EDTA ● Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping