info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Hydrotenseur Nourishing Cream Limited Edition – 50 ml

Çmimi:5,910.00 L 4,432.50 L -25%

Krem ushqyes dhe antirrudhë për lëkurë të thatë

Spastroje


Informacion shtesë

Masa

30 ml, 50 ml

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Formulim që kundërshton shenjat e moshës dhe ushqen deri në thellësi lëkurën tuaj.
Acidi hialuronik, ceramidet, vitamina A dhe F mbushin rrudhat ekzistuese dhe parandalojnë formimin e rrudhave të reja.
Vitamina E me veti antioksiduese mbron lëkurën nga radikalet e lira, ndërsa ekstraktet e bimës Pisum Sativum hidratojnë atë.
Lupeoli rrit sintezën e kolagjenit të tipit të parë, kurse Calmosensina relakson muskulaturën.
Me kalimin e kohës lëkura juaj do duket më e re dhe me më shumë shkëlqim.
Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht.
Testuar për nikel, kobalt, mërkur, krom dhe paladium.
Testuar klinikisht.
Jo komedogjenik.
Pa ngjyrues.
Pa parabene.
Hipoalergjik.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes në lëkurën e pastruar paraprakisht.
Masazhohet lehtësisht, deri në absorbim të plotë nga lëkura.

Përbërësit

Aqua (Water) •
Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil • Glycerin • Cetearyl Alcohol • Diethylhexyl Carbonate • Butylene Glycol • Oryza sativa (Rice) Bran Oil • Butyrospermum parkii (Shea) Butter • Bis-PEG/PPG-16/16 PEG/PPG-16/16 Dimethicone • Glyceryl Stearate • PEG-100 Stearate • Olea europaea (Olive) Oil Unsaponifiables • Sodium PCA • Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester • Lupinus albus Seed Extract • Sodium Hyaluronate • Sodium Lauroyl Lactylate • Pisum sativum (Pea) Extract • Tocopheryl Acetate • Oryzanol • PCA • Urea • Retinyl Palmitate/Carrot Polypeptide • Hydrolyzed Rice Bran Protein • Sorbitol • Ceramide NP • Ceramide AP • Ceramide EOP • Allantoin • Octyldodecanol • Phytosphingosine • Cholesterol • Ethyl Linolenate • Ethyl Oleate • Ethyl Linoleate • Helianthus annuus (Sunflower) Seed Extract • Tocopherol • Ceteareth-25 • Caprylic/Capric Triglyceride • Dimethicone • Lysine • Arginine • Hydrogenated Coco-glycerides • Diglycerin • Laureth-3 • Lactic Acid • Hydroxyethylcellulose • Xanthan Gum • Carbomer • Phenoxyethanol • Chlorphenesin • Ethylhexylglycerin • Potassium Sorbate • Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping