info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Sale!

Polysianes Monoï Morinda Huile de beaute125 ml

Çmimi:L2,600.00 L1,820.00 -30%

Vaj shumëpërdorimësh i përqendruar për flokët dhe trupin me veti ushqyese dhe anti-age
125 ml

Stock: In stock

Additional information

Action

, ,

Brand

Formulation

Hair Type

Skin Type

Specific For

, ,

Suitable For

, ,