info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Polysianes Monoï Morinda Huile de beaute125 ml

Çmimi:2,600.00 L 1,820.00 L -30%

Vaj shumëpërdorimësh i përqendruar për flokët dhe trupin me veti ushqyese dhe anti-age
125 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Hair Type

Skin Type

Specific For

, ,

Suitable For

, ,