info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 116 results

Ofertë!
-15%

Now Grapeseed Oil

Vaj i farave të rrushit me veprim hidratues në lëkurë 118 ml
910.00 L 773.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Phyto Softness Shampoo

Shampo ribalancuese, për të gjithë familjen 250 ml
1,560.00 L 1,170.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Phyto Softness Express Detangling Milk

Qumësht që lehtëson krehjen e flokëve dhe stilimin e tyre 150 ml
1,980.00 L 1,485.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Phyto Softness Conditioner

Balsam që zbut dhe lehtëson krehjen e flokëve tuaja 175 ml
1,980.00 L 1,485.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bioscalin Oil Shampoo Extra Delicato

Shampo delikate formuluar specifikisht për skalpin e irrituar 200 ml
1,550.00 L 1,240.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Phyto Phytocyane Reactional Anti-hair Loss Set

Set efektiv kundë rënies së flokëve Blini ampulat kundër rënies Phytocyane dhe pëfitono falas shampon Phytocyane
6,450.00 L 4,837.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Nuxe the Iconics Gift Set

Set për përkujdesjen e përditshme të lëkurës tuaj 50 ml, 30 ml, 15 g  
4,700.00 L 3,995.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Anti-dandruff Exfoliating and Treating Powder-Mask with Galangal

Maskë në formë pluhuri me veti eksfoljuese dhe pastruese për flokë me zbokth 8 bustina x 3 g
2,600.00 L 2,080.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Detox Conditioner with Organic Aquatic Mint

Balsam me mente që mbron flokët dhe i bën ata të krihen me lehtësi 150 ml
1,600.00 L 1,280.00 L -20%
Shtoje në shportë

The Cosmetic Republic Anti-dandruff Shampoo

Shampo kundër zbokthit të thatë dhe të yndyrshëm 1 l
5,000.00 L
Shtoje në shportë

The Ordinary Multi-Peptide Serum for Hair Density

Formulim specifik për flokë me të dendur dhe të plotë 60 ml
3,390.00 L
Shtoje në shportë

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA for Scalp

Serum hidratues për skalpin 60 ml
2,450.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Phyto Phytosquam Set

Set trajtues kundër zbokthit 125 ml, 250 ml
3,100.00 L 2,325.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Phyto Phytokeratine Extreme Set

Set për përkujdesjen e flokëve të thatë, të hollë dhe të dëmtuar 100 ml, 50 ml, 50 ml
4,400.00 L 3,300.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Phyto Phytodefrisant Anti-Frizz Shampoo

Shampo që mbron flokët nga lagështia 250 ml  
1,420.00 L 1,065.00 L -25%
Shtoje në shportë

Fissan Bagnetto Primi Mesi

Shampo delikate me lëkurën, e rekomanduar për përdorim që në muajt e parë të jetës 500 ml
700.00 L
Shtoje në shportë

Fissan Bagnetto Delicato

Shampo delikate me lëkurën, për bebe dhe fëmijë 400 ml
600.00 L
Shtoje në shportë

Bosnalijek Pilfud Solution 20mg/ml

Spraj për përdorim lokal, që parandalon rënien e flokëve te femrat dhe meshkujt 60 ml
810.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Phyto Phytocyane Invigorating Shampoo

Shampo që trajton rënien e flokëve te femrat 250 ml
1,560.00 L 1,170.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Phyto Phytocyane MEN Shampoo

Shampo që trajton rënien e flokëve te meshkujt 250 ml
1,560.00 L 1,170.00 L -25%
Shtoje në shportë