info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

vaj

Showing 1–20 of 57 results

Ofertë!
-15%

Jowae Oil-in-Gel Cleanser

Pastrues vajor për fytyrën dhe sytë, i përshtatshëm për çdo lloj lëkure. 100 ml
1,670.00 L 1,419.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Triderm Len’Oil

Vaj i cili qetëson kruajtjet dhe skuqjet e lëkurës në rastet e dermatitit dhe ekzemës. 100 ml
1,540.00 L 1,078.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Elancyl Huile de Soin Vergetures

Vaj specifik për trajtimin dhe parandalimin e strijave. 150 ml
3,700.00 L 2,590.00 L -30%
Shtoje në shportë

Chicco Natural Sensation Bath Oil

Vaj dushi për bebe. 200 ml
770.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Huile Solaire Sublimatrice SPF 30

Vaj me faktor mbrojtës SPF 30 i cili intensifikon nxirjen natyrale. 150 ml
3,500.00 L 3,150.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Vinoclean Huile de Soin Démaquillante

Vaj pastrues për çdo lloj lëkure 150 ml
2,730.00 L 2,457.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Vinosource-Hydra Huile de Nuit Régénérante

Vaj me teksturë të thatë i cili rigjeneron lëkurën dhe riparon barrierën përgjatë gjithë natës. 30 ml
4,460.00 L 4,014.00 L -10%
Shtoje në shportë

Froika Ninolin Oil

Vaj delikat i cili ndihmon në largimin e krustave të qumështit tek bebet. 125 ml
1,600.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Nuxe Huile Prodigieuse Neroli

Vaj i thatë për flokët, fytyrën dhe trupin 100 ml
4,200.00 L 3,150.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Oilage Face Cleansing Oil Syndet

Xhel pastrues për fytyrën me bazë vaji, i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe mature. 200 ml
2,650.00 L 2,120.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Oilage Concentrated Anti-Wrinkle Eye Cream

Përkujdesje intensive hidratuese për zonën e syve që redukton vijat e holla të rrudhave dhe përmirëson konturin e syrit. 15 ml
3,700.00 L 2,960.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Huile riche Corps au Fleur de Cupuaçu

Vaj i thatë ushqyes për trupin me lule Cupuaçu 150 ml
3,400.00 L 2,720.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Huile riche Corps au Fleur d’ Hibiscus

Vaj i thatë ushqyes për trupin me lule Hibiscus 150 ml
3,400.00 L 2,720.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane huile protectrice Soin Soleil au Ylang-Ylang

Vaj mbrojtës nga dielli për flokët e ekspozuar me ekstrakte Ylang-Ylang 100 ml
2,300.00 L 1,840.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Wet Skin Sun Protection SPF 50

Vaj mbrojtës dhe njëkohësisht nxirës, për fytyrën dhe trupin 200 ml
3,590.00 L 2,872.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept Natural Oil

Vaj zbutës, hidratues dhe mbrojtës për lëkurën e të vegjëlve tuaj. 100 ml
1,130.00 L 960.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept Cleria Renewal Dry Oil

Vaj i thatë për fytyrën, trupin dhe flokët, i pasur me përbërës hidratues dhe anti-moshë. 100 ml
3,060.00 L 2,601.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Rilastil Xerolact Cleansing Oil

Vaj pastrues, i përshtatshëm për lëkurë të thatë, shumë të thatë dhe me tendencë atopike. Çmim promocional. 750 ml
2,490.00 L 1,867.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Baby Oil

Vaj i aromatizuar, i përshtatshëm për pastrimin, përkujdesjen dhe mbrojtjen e lëkurës së bebeve. 200 ml
1,545.00 L 1,236.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Atoprel Milky Bath Oil

Formulë speciale, e cila zbut & pastron lëkurën e thatë dhe të ndjeshme me tendencë atopike. 2 x 125 ml
2,980.00 L 2,384.00 L -20%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping