info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing 1–20 of 40 results

BABÉ Oil Soap

Sapun trupi që pastron butësisht, zbut dhe hidraton lëkurën në thellësi. 100 ml
950.00 L
Shtoje në shportë

BABÉ Oil Soap

Sapun trupi që pastron butësisht, zbut dhe hidraton lëkurën në thellësi. 500 ml
3,593.00 L
Shtoje në shportë

BABÉ Pediatric Oil Soap

Përkujdesje pastruese delikate, në formë vajore, formuluar për trupin, për bebe & fëmijë. 200 ml
2,529.00 L
Shtoje në shportë

BABÉ Bi-phase Micellar Oil

Vaj pastrues, pa shpëlarje, i përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe të dehidratuar. 250 ml
2,871.00 L
Shtoje në shportë

ONAGRINE Sublime Oil Makeup Remover

Vaj pastrues, heqës i make-up 200 ml
2,100.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Nuxe Very Rose Huile Délicate Démaquillante

Vaj demakijues me shpëlarje 150 ml
2,600.00 L 2,210.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Sun Huile Bronzante spf 30 Face and Body

Vaj nxirës me mbrojtje të mesme për fytyrë dhe trup 150 ml
3,600.00 L 2,880.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Sun Huile Bronzante spf 10 Face and Body

Vaj nxirës me mbrojtje të ulët për fytyrë dhe trup 150 ml
3,200.00 L 2,560.00 L -20%
Shtoje në shportë

Skincode Restoration Duo Kit (Exclusive Cellular Anti-Aging Cream + Exclusive Cellular Overnight Restoration Oil FREE)

Krem anti-rrudhë me veprim 24 orë dhe serum vajor me veti ristrukturuese e rigjeneruese FALAS 50ml+30 ml
8,950.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Castor Oil 100% pure

Vaj kastori 100% i paster, i perftuar me presion te forte mekanik (Expeller-pressed) 473 ml
1,650.00 L 1,485.00 L -10%
Shtoje në shportë

Esi Olio di Mandorle Dolci

Vaj i pastër i bajames së ëmbël me veti zbutëse dhe hidratuese 100 ml
740.00 L1,990.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Polysianes Monoï Morinda Huile de beaute125 ml

Vaj shumëpërdorimësh i përqendruar për flokët dhe trupin me veti ushqyese dhe anti-age 125 ml
2,600.00 L 1,820.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Polysianes Huile sublimatrice au Monoï et Morinda 50 ml

Vaj i thatë shumëpërdorimsh me xixa për fytyrën, trupin dhe flokët 50 ml
2,800.00 L 1,960.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Polysianes Huile seche au Monoï SPF 30

Vaj trupi mbrojtës ndaj diellit SPF 30 me veti anti-age 125 ml
2,900.00 L 2,030.00 L -30%
Shtoje në shportë

Esi Tea Tree Oil Remedy

Vaj i pastër i bimës së çajit 10 ml
680.00 L
Shtoje në shportë

Bio-Oil Skincare Gel

Xhel hidratues për lëkurë të thatë 50 ml
1,560.00 L
Shtoje në shportë

Bio-Oil Skincare Oil

Vaj biologjik për lëkurë me shenja dhe strija 125 ml
1,900.00 L3,500.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Now 100% Pure Rose Hip Seed Oil

Vaj i trëndafilit të egër për një lëkurë që shkëlqen 30 ml
1,460.00 L 1,314.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Nuxe Huile Prodigieuse Floreale

Vaj i thatë shumëfunksional me aromë lulesh Për fytyrën, trupin & flokët
2,500.00 L 2,125.00 L -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Nuxe Huile Prodigieuse Riche 100 ml

Vaj i thatë shumëfunksional për fytyrën, trupin & flokët Lëkurë shumë e thatë 100 ml
5,200.00 L 4,420.00 L -15%
Shtoje në shportë