info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

vaj

Showing 1–20 of 61 results

Uriage Bariéderm Cica Huile Dermatologique

Përkujdesje trajtuese dhe parandaluese specifike për strijat. 100 ml
2,190.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Hyséac Huile Purifiante

Përkujdesje pastruese në trajtë vaji për fytyrën dhe sytë. 100 ml
1,700.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Huile Lavante

Përkujdesje pastruese delikate në trajtë vaji për trupin dhe fytyrën. 500 ml
2,550.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Xémose Huile Lavante Apaisante

Vaj pastrues me veprim qetësues për lëkurë të thatë me tendencë atopike. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 500 ml
2,450.00 L
Shtoje në shportë

Frezyderm Baby Oil

Vaj i aromatizuar, i përshtatshëm për pastrimin, përkujdesjen dhe mbrojtjen e lëkurës së bebeve. 200 ml
1,545.00 L
Shtoje në shportë

Frezyderm Atoprel Milky Bath Oil

Formulë speciale, e cila zbut & pastron lëkurën e thatë dhe të ndjeshme me tendencë atopike. 2 x 125 ml
2,980.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Jowaé Huile Sèche Nourrissante

Vaj i thatë ushqyes për trupin dhe flokët. 100 ml
2,070.00 L 1,552.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Essentials Baby Calming Massage Oil

Vaj masazhues formuluar për hidratimin, qetësimin dhe mbrojtjen e lëkurës së vogëlushëve. 115 ml
2,130.00 L 1,704.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Korff Sun Korff Sun Secret After Sun Body Oil

Vaj trupi pas ekspozimit në diell. 200 ml
2,200.00 L 1,320.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Korff Sun Secret Oil Spray Dry Touch SPF 50+

Vaj i thatë me mbrojtje shumë të lartë nga dielli për trupin. 200 ml
3,920.00 L 2,352.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Korff Sun Secret Body and Hair Spray Oil SPF 30

Vaj i thatë me mbrojtje të lartë nga dielli për trupin dhe flokët. 200 ml
3,650.00 L 2,190.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène XeraCalm A.D Huile Lavante Relipidante

Vaj pastrues për lëkurë shumë të thatë me tendencë atopike. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 400 ml
2,800.00 L 2,240.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

BABÉ Oil Soap

Sapun trupi që pastron butësisht, zbut dhe hidraton lëkurën në thellësi. 100 ml
950.00 L 760.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

BABÉ Oil Soap

Sapun trupi që pastron butësisht, zbut dhe hidraton lëkurën në thellësi. 500 ml
3,593.00 L 2,874.40 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

BABÉ Pediatric Oil Soap

Përkujdesje pastruese delikate, në formë vajore, formuluar për trupin, për bebe & fëmijë. 200 ml
2,529.00 L 2,023.20 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

BABÉ Bi-phase Micellar Oil

Vaj pastrues, pa shpëlarje, i përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe të dehidratuar. 250 ml
2,871.00 L 2,296.80 L -20%
Shtoje në shportë

ONAGRINE Sublime Oil Makeup Remover

Vaj pastrues, heqës i make-up 200 ml
2,100.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Bioderma Atoderm Huile de Douche Ultra-Nourrisant

Vaj larës delikat për lëkurë shumë të thatë dhe të irrituar
1,230.00 L1,842.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Biolane Spray d’Huile d’Amande Douce

Spraj zbutës, ushqyes dhe mbrojtës i epidermës me vaj bajame të ëmbël. 75 ml
860.00 L 731.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Nuxe Very Rose Huile Délicate Démaquillante

Vaj demakijues me shpëlarje 150 ml
2,600.00 L 2,210.00 L -15%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso