info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 136 results

Ofertë!
-30%

Lierac Sunissime The Silky Sun Body Oil SPF30

Vaj për trupin, me mbrojtje të lartë ndaj rrezatimit diellor 150 ml
3,480.00 L 2,436.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Colief Baby Scalp Oil

Vaj hidratues me përbërës 100% natyralë, që nga lindja 30 ml
1,500.00 L 1,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Essential Oils Nature’s Shield

Kombinim i vajrave esencialë për përdorim në aromaterapi 30 ml
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Essential Oils Jasmine

Vaj esencial jasmine 30 ml
1,500.00 L 1,275.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Grapeseed Oil

Vaj i farave të rrushit me veprim hidratues në lëkurë 118 ml
910.00 L 773.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Essential Oils Pure Lavender

Vaj esencial livandoje 10 ml  
2,400.00 L 2,040.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Essential Oils Pure Geranium

Vaj esencial geraniumi 30 ml  
2,920.00 L 2,482.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Essential Oils Pure Patchouli

Vaj esencial paçuli 30 ml  
2,400.00 L 2,040.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now E-Oil 23000 UI

Vitaminë E, në formë vajore, për rigjenerim dhe hidratim 30 ml
2,950.00 L 2,507.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Argan Oil

Vaj argani me veti hidratuese dhe ushqyese 59 ml
2,750.00 L 2,337.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Jojoba Oil

Vaj jojoba, 100% natyral, me veti hidratuese 118 ml
901.00 L1,955.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Now Essential Oil Pumpkin Spice Fall Oil Blend

Vaj esencial kungulli 30 ml
2,600.00 L 2,210.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela Liniment Diaper Change Cleanser

Formulim 99% natyral për pastrimin e zonës së pelenave 400 ml
1,900.00 L 1,520.00 L -20%
Shtoje në shportë

Salvia Vaj Kastori

Vaj kastori me efekt hidratues 100 ml
515.00 L
Shtoje në shportë

Salvia Vaj Trëndafili

Vaj trëndafili me efekt antiseptik 20 ml  
600.00 L
Shtoje në shportë

Salvia Vaj Esencial Rigoni

Vaj esencial rigoni me veprim anti-bakterial, anti-inflamator dhe antioksidues 10 ml
728.00 L
Shtoje në shportë

Salvia Vaj Dafine

Vaj dafine me ndikim pozitiv në rastet e ngjirjes së zërit 10 ml
1,060.00 L
Shtoje në shportë

Arberia Vaj i Grurit te Zi

Vaj 100% natyral i farës së zezë (grurit të zi) 110 ml
1,000.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Topicrem Ultra-Moisturizing Oil

Vaj hidratues për fytyrën, trupin dhe flokët 125 ml
3,200.00 L 2,240.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Topicrem DA Emollient Oil

Vaj hidratues dhe ushqyes për lëkurën e thatë atopike 145 ml
3,000.00 L 2,100.00 L -30%
Shtoje në shportë