info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Lierac Supra Radiance Night Detox Renewing Cream

Çmimi:8,450.00 L 7,605.00 L -10%

Krem nate detoksifikues
dhe anti rrudhë
50ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

Action

, ,

Suitable For

Përshkrimi

Formulim i bazuar në efektin antioksidues dhe detoksifikues të bimëve.
I pasur me ekstrakte të bimës së mëndafshit që realizojnë veprimin detoksifikues.
Acidi laktik dhe ai glikolik në përmbajtje zbusin lëkurën.
Acidi hialuronik mbush rrudhat ekzistuese dhe ushqen lëkurën.
Pas vetëm një muaji përdorim do të vini re që lëkura do jetë më e butë, me më pak rrudha dhe me më shumë shkëlqim.

Përdorimi

Aplikohet në darkë në fytyrën e pastruar paraprakisht.

Përbërësit

Aqua/Water/Eau,
Glycerin, C10-18 Triglycerides,Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Squalane, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Triethanolamine, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycolic Acid, Saccharide Isomerate, PEG-75 Stearate, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Parfum/Fragrance, Lactic Acid, Albizia Julibrissin Bark Extract, Polyacrylate Crosspolymer-6, Marrubium Vulgare Extract, Ceteth-20, Steareth-20, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate, Sucrose Palmitate, Tetrasodium Edta, Tocopheryl Acetate, Glyceryl Linoleate, Polysorbate-60, Sorbitan Isostearate, Yeast Extract/Extrait de Levure, Citric Acid, Phenoxyethanol, Sodium Hyalyronate, Sodium Citrate, Potassium Sorbate, Ethylhexyl Glycerin.