info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 27 results

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution pH 3.6

Solucion me acid glikolik që uniformizon lëkurën, e zbut atë dhe i jep shkëlqim 240 ml
2,290.00 L
Shtoje në shportë

Canova 8+2 Lightening Cream

Krem që trajton hiperpigmentimin e lëkurës 50 ml
5,150.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Sesderma ACGlicolic Liposomal Serum

Serum me veprim hidratues, anti-age dhe rigjenerues 30 ml
5,000.00 L 4,500.00 L -10%
Shtoje në shportë

Isispharma Unitone 4 White Advanced

Serum i pёrqёndruar depigmentues për trajtimin intensiv të njollave të errëta në lëkurë 15 ml
2,260.00 L
Shtoje në shportë

Isispharma Unitone 4 White

Krem depigmentues për trajtimin e njollave të errëta në lëkurë 30 ml
2,890.00 L
Shtoje në shportë

Isispharma Teen Derm K Concentrate

Serum i pёrqёndruar aktiv per trajtimin e lёkurёs sё yndyrshme me imperfeksione 30 ml
1,790.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bionike Acnet Azelike Plus Intensive Care

Xhel trajtuese dhe parandalues i akneve. 30 ml
2,200.00 L 1,760.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Resurface Glycolic Renewal Smoothing Cream 10% AHA

Krem hidratues me efekt eksfoliues 40 g
4,500.00 L 3,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Resurface Ultra Daytime Smoothing Cream Spf 20

Krem dite hidratues me faktor mbrojtës ndaj rrezeve UVA/UVB Spf 20 40 g
5,270.00 L 4,216.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Resurface Smooth Daily Peel 10AHA+ Aminofil

Trajtim peeling me efekt eksfoljues për përdorim të përditshëm 60 ml & 36 pambukë
7,200.00 L 5,760.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Aesthetico Active Foam

Shkumë pastruese specifike për lëkurën e yndyrshme me tendencë akneike. 200 ml
2,590.00 L 2,072.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Aesthetico Revitalizing Foam

Shkumë pastruese me acid glikolik dhe efekt antirrudhë. 125 ml
2,320.00 L 1,856.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Korff Antiage GLY Liquid Exfoliator

Solucion eksfoljues me acid glikolik 8% 100 ml
4,490.00 L 3,592.00 L -20%
Shtoje në shportë

NEUTROGENA SKIN DETOX MASQUE ARGILE PURIFIANT 2-EN-1

Maskë detox me argjilë për të gjitha tipet e lëkurave. 150 ml
865.00 L
Shtoje në shportë

NEUTROGENA SKIN DETOX EXFOLIANT PURIFIANT EVERY SKIN TYPE

Eksfoljues detox për të gjitha tipet e lëkurave. 150 ml
1,150.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Vinoperfect Essence Concentrée d’Éclat

Esencë trajtuese me acid glikolik dhe peoni të bardhë, specifike për trajtimin e njollave të errëta. 100 ml
2,830.00 L 2,547.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Vinoperfect Essence Glycolique Concentrée d’Éclat

Esencë trajtuese me acid glikolik dhe peoni të bardhë, specifike për trajtimin e njollave të errëta. 150 ml
3,270.00 L 2,943.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Vinoperfect Crème Nuit Glycolique Anti-Taches

Përkujdesje hidratuese për natën me acid glikolik dhe viniferinë e cila ndihmon në korrigjimin e njollave të errëta. 50 ml
4,990.00 L 4,491.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Vinoperfect Masque Peeling Glycolique

Maskë me acid glikolik dhe viniferinë e cila i dhuron shkëlqim lëkurës. 75 ml
3,560.00 L 3,204.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Resurface Foaming Glycolic Wash

Shkumë larëse pa sapun me efekt eksfoljues, formuluar me acid glikolik dhe acid laktobionik. 100 ml
4,850.00 L 3,880.00 L -20%
Shtoje në shportë