info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

acid glikolik

Showing 1–20 of 31 results

Isispharma Unitone 4 White Advanced

Serum i pёrqёndruar depigmentues për trajtimin intensiv të njollave të errëta në lëkurë 15 ml
2,260.00 L
Shtoje në shportë

Isispharma Unitone 4 White

Krem depigmentues për trajtimin e njollave të errëta në lëkurë 30 ml
2,890.00 L
Shtoje në shportë

Isispharma Teen Derm K Concentrate

Serum i pёrqёndruar aktiv per trajtimin e lёkurёs sё yndyrshme me imperfeksione 30 ml
1,790.00 L
Shtoje në shportë

Bio Balance Super Serum AHA-Peeling

Serum me 8% acid glikolik. 30 ml
2,080.00 L
Shtoje në shportë

Bio Balance Super Serum Niacinamide-G

Serum me niacinamide dhe acid glikolik. 30 ml
2,080.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Acnet Azelike Plus Intensive Care

Xhel trajtuese dhe parandalues i akneve. 30 ml
2,200.00 L 1,870.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Resurface Glycolic Renewal Smoothing Cream 10% AHA

Krem hidratues me efekt eksfoliues 40 g
4,500.00 L 3,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Resurface High Potency Cream 20 Bionic AHA

Krem me veprim eksfoljues dhe anti-rrudhë për lëkura të maturuara 30 g
4,970.00 L 3,976.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Resurface Ultra Daytime Smoothing Cream Spf 20

Krem dite hidratues me faktor mbrojtës ndaj rrezeve UVA/UVB Spf 20 40 g
5,270.00 L 4,216.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Resurface Smooth Daily Peel 10AHA+ Aminofil

Trajtim peeling me efekt eksfoljues për përdorim të përditshëm 60 ml & 36 pambukë
6,770.00 L 5,416.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Targeted Treatment Renewal Cream 12 PHA

Krem hidratues me efekt eksfoljues 40 g
4,970.00 L 3,976.00 L -20%
Shtoje në shportë

Acty Patch Cosmetici per Punti Neri

Ngjitëse për pastrimin e pikave të zeza Kuti x 4 ngjitëse
470.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Aesthetico Active Foam

Shkumë pastruese specifike për lëkurën e yndyrshme me tendencë akneike. 200 ml
2,590.00 L 2,201.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Aesthetico Revitalizing Foam

Shkumë pastruese me acid glikolik dhe efekt antirrudhë. 125 ml
2,320.00 L 1,972.00 L -15%
Shtoje në shportë

NEUTROGENA SKIN DETOX MASQUE ARGILE PURIFIANT 2-EN-1

Maskë detox me argjilë për të gjitha tipet e lëkurave. 150 ml
865.00 L
Shtoje në shportë

NEUTROGENA SKIN DETOX EXFOLIANT PURIFIANT EVERY SKIN TYPE

Eksfoljues detox për të gjitha tipet e lëkurave. 150 ml
990.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Vinoperfect Essence Glycolique Concentrée d’Éclat

Esencë trajtuese me acid glikolik dhe peoni të bardhë, specifike për trajtimin e njollave të errëta. 150 ml
3,270.00 L 2,943.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Vinoperfect Crème Nuit Glycolique Anti-Taches

Përkujdesje hidratuese për natën me acid glikolik dhe viniferinë e cila ndihmon në korrigjimin e njollave të errëta. 50 ml
4,990.00 L 4,491.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Vinoperfect Masque Peeling Glycolique

Maskë me acid glikolik dhe viniferinë e cila i dhuron shkëlqim lëkurës. 75 ml
3,560.00 L 3,204.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Resurface Foaming Glycolic Wash

Shkumë larëse pa sapun me efekt eksfoljues, formuluar me acid glikolik dhe acid laktobionik. 100 ml
4,850.00 L 3,880.00 L -20%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare