info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

acid laktik

Showing all 14 results

Uriage Gyn-Phy Brume Nettoyante Hygèine Intime

Spraj pastrues dhe freskues specifik për zonën intime. 50 ml
1,050.00 L
Shtoje në shportë

NEUTROGENA VISIBLY CLEAR SPOT PROOFING SMOOTHING SCRUB

Skrab i butë pastrues për të gjitha tipet e lëkurave, përfshirë dhe ato të ndjeshme. 150 ml
680.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris T Sebo-Almond-Claris 3%

Locion pastrues dhe eksfoljues me 3% acid mandelik, i përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike. 190 ml
2,253.00 L 1,802.40 L -20%
Shtoje në shportë

Froika U-40 Emulsion

Përkujdesje hidratuese për trupin me 40% ure. 150 ml
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Froika U-10 Cream

Përkujdesje hidratuese për trupin me 10% ure nw pwrmbajtje 150 ml
1,960.00 L
Shtoje në shportë

Eva Mycosis Ovules

Ovula vaginale që lehtësojnë simptomat e shkaktuara nga infeksionet mykotike. Paketim x 10 ovula
1,980.00 L
Shtoje në shportë

Eva Lactic Ovules

Ovula vaginale të cilat rregullojnë pH e zonës intime. Paketim x 10 ovula
1,520.00 L
Shtoje në shportë

Eva Mycosis Intimate Wash

Detergjent intim për pastrimin e zonës gjenitale të jashtme gjatë fillimit të infeksioneve mykotike. 250 ml
1,780.00 L
Shtoje në shportë

Eva Intima Wash Original

Detergjent intim për të gjitha llojet e lëkurës dhe për të gjitha moshat. 250 ml
1,720.00 L
Shtoje në shportë

DermoXEN FLOREXIL Vaginal Douche

Dush vaginal me veti qetësuese dhe antibakteriale. 5 flakon njëpërdorimësh x 140 ml
2,500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Intim Vaginal Douche

Lavandë vaginale njëpërdorimshe. 150 ml
1,738.00 L 1,390.40 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Purete Thermale Eau Micellaire Minerale Peau Mixte a Grasse

Ujë mishelar pastrues për lëkurë të kombinuar dhe të yndyrshme 400 ml
2,560.00 L 2,048.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Supra Radiance Night Detox Renewing Cream

Krem nate detoksifikues dhe anti rrudhë 50ml
8,450.00 L 7,182.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Fortifying Toning Lotion

Locion tonik për të gjithë tipet e lëkurës 200 ml
2,750.00 L 2,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare