info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Lierac Supra Radiance Anti-Ox Renewing Cream

Çmimi:8,060.00 L 7,254.00 L -10%

Krem anti-rrudhë për lëkurë normale në të thatë
50ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

,

Action

, ,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Formulim që korrigjon rrudhat, ushqen lëkurën dhe e mbron atë nga faktorët e jashtëm dëmtues.
I pasur me:
-acidit hialuronik me veti zbutëse dhe anti-rrudhë;
-ekstrakteve të bimës Pogoda me veti antioksiduese;
-vajit Marula me veti ushqyese;
Pas vetëm një muaj përdorim do të shihni që lëkura do jetë më e butë, më uniforme dhe me më shumë shkëlqim.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes në fytyrën e pastruar paraprakisht.

Përbërësit

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Propanediol Dicaprylate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Dimethicone, Synthetic Fluorphlogopite, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-10 Stearate, Coco-Glucoside, Carbomer, Saccharide Isomerate, Parfum/Fragrance, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Tromethamine, Propanediol, Albizia Julibrissin Bark Extract, Marrubium Vulgare Extract, Chlorphenesin, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate, Sucrose Palmitate, Xanthan Gum, Tetrasodium Edta, Tocopheryl Acetate, Glyceryl Linoleate, Silica, Yeast Extract/Extrait de Levure, Tocopherol, Citric Acid, Phenoxyethanol, Sodium Hyaluronate, Glycine Soja (Soybean) Oil, Sodium Citrate, Potassium Sorbate, PropyleneGlycol, Sophora Japonica Flower Extract, Ethylhexylglycerin, CI17200/Red 33, 1367A.