info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Toleriane Sensitive Cream

Çmimi:2,975.00 L 2,528.75 L -15%

Trajtim hidratues qetësues dhe mbrojtës për  bebe & të rritur me lëkurë tepër të ndjeshme
40ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

,

Action

Suitable For

, ,

Specific For

Përshkrimi

Formulim me probiotikë dhe ujë termal për lëkurën e ndjeshme të bebeve dhe të rriturve.
Mbron lëkurën, e ushqen atë dhe i rikthen lipidet, në sajë të glicerinës, ceramideve dhe vitaminës B3 në përmbajtje.

Me veprim anti-inflamator, riparon dhe mbron barrierën kutane dhe mikrobiale.
Pakëson tensionin, ndjesinë e shpimit dhe djegies që janë specifike për lëkurat e ndjeshme.
Me ujë termal La Roche Posay, i pasur me minerale dhe elementë të dobishëm për lëkurën, i njohur për vetitë e tij zbutëse dhe antioksiduese.
Pa parfum, pa konservues, pa parabene. Jo komedogjenik.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe në darkë në fytyrë e në qafë.

Përbërësit

AQUA/WATER • ISOCETYL STERATE • COCO-CAPRYLATE/CAPARTE • SQUALANE • BUTYROSPERMUM • PARKII BUTTER/ SHEA BUTTER • GLYCERIN • PROPANEDIOL • CETYL ALCOHOL • ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE • GLYCERYL STERATE • PENTYLENE GLYCOL • PEG-100 STERATE • NIACINAMIDE • CETEARYL ALCOHOL • SODIUM HYDROXIDE • CAPRYLYL • GLYCOL • CITRIC ACID • ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER . (CODE: F.I.L B221814/1)