info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Showing 1–48 of 49 results

Korff Cleansing Micellar Make-Up Removing Gel

Xhel micelar pastrues për fytyrën
200ml

L3,080.00
Shto në shportë

Korff Purifying, Cleansing Face Stick

Stick pastrues dhe purifikues
40ml

L2,970.00
Shto në shportë

La Roche Posay Cicaplast Baume B5

Balsam me veti zbutëse riparuese dhe qetësuese të irritimeve
Fytyrë, trup dhe buzë

L1,700.00L2,300.00
Zgjidh opsionet

La Roche Posay Cicaplast Soothing Repairing Balm SPF 50+

Balsam zbutës
qetësues dhe mbrojtës nga hiperpigmentimi për lëkurë të ndjeshme e të dobësuar
40 ml

L2,000.00
Shto në shportë

La Roche Posay Effaclar Purifying Foaming Gel

Xhel larës për lëkurë të yndyrshme me tendencë
akneike

L2,100.00L3,000.00
Zgjidh opsionet

La Roche Posay Effaclar Pyrifying Micellar Water

Ujë mishelar pastrues
për lëkurë të
yndyrshme dhe të ndjeshme
400ml

L2,500.00
Shto në shportë

La Roche Posay Make-Up Remover Micellare Water Gel

Xhel pastrues pwr lëkura normale mikse
195 ml

L2,700.00
Shto në shportë

La Roche Posay Micellar Water Reactive Skin

Ujë mishelar pastrues për lëkurë reaktive
400ml

L2,600.00
Shto në shportë

La Roche Posay Micellar Water Sensitive skin

Ujë mishelar
për lëkurë të ndjeshme
400ml

L2,600.00
Shto në shportë

La Roche Posay Rosaliac Localised Anti-Redness Intensive Care

Fluid për lëkurë të ndjeshme dhe kuperoze
40 ml

L3,600.00
Shto në shportë

La Roche Posay Toleriane Sensitive

Trajtim hidratues qetësues dhe mbrojtës për lëkurë tepër të ndjeshme
40ml

L2,900.00
Shto në shportë

Lierac Homme Hydrating Anti Irritation Shaving Foam

Shkumë rroje hidratuese dhe kundër irritimit
150ml

L1,690.00
Shto në shportë

Lierac Homme Protective Moisturizer Shaving Gel

Xhel rroje hidratues dhe mbrojtës
150ml

L1,830.00
Shto në shportë

Mister Baby Acqua di Colonia 0 m+

Ujë i parfumuar për bebe
100 ml

L2,000.00
Shto në shportë

Mister Baby Body Cream 0m+

Krem trupi për bebe
250ml

L1,500.00
Shto në shportë

Mister Baby Cleaning Wipes 0m+

Peceta të lagura për pastrimin e zonës së pelenave, fytyrës dhe duarve
72 copë

L400.00
Shto në shportë

Mister Baby Cleansing Milk 0m+

Qumësht pastrues për lëkurën e bebes 0m+
250ml

L1,000.00
Shto në shportë

Mister Baby Cleansing Mousse 0m+

Detergjent shkumues për larjen e lëkurës së bebit
200ml

L1,000.00
Shto në shportë

Mister Baby Face Cream 0m+

Krem fytyre për bebe
50ml

L800.00
Shto në shportë

Mister Baby Gentle Shampoo 0m+

Shampo për larjen e
lëkurës delikate të bebit
250ml

L800.00
Shto në shportë

Mister Baby Nappy Protective cream 0m+

Pastë për lëkurën delikate në zonën e pelenave
100ml

L800.00
Shto në shportë

Mister Baby Protective Bath 0m+

Larës për lëkurën e bebes së porsalindur
500ml

L1,000.00
Shto në shportë

Mustela After Sun Spray

Përkujdesje pas diellit për bebe dhe fëmijë, që nga dita e parë e lindjes.
125ml.

L2,000.00
Shto në shportë

Mustela Sun Lotion Face SPF 50+

Përkujdesje shumë e lartë, mbrojtëse nga dielli për fytyrën, për bebe dhe fëmijë, që nga dita e parë e lindjes.
40 ml.

L2,400.00
Shto në shportë

Mustela Sun Lotion SPF 50+

Qumësht kremoz për mbrojtje nga dielli, për fytyrë dhe trup, për bebe dhe fëmijë.
100ml.

L2,700.00
Shto në shportë

Mustela Sun Lotion SPF 50+

Përkujdesje shumë e lartë, mbrojtëse nga dielli për fytyrë dhe trup, për bebe dhe fëmijë, që nga dita e parë e lindjes.
Flakon-pompë.
200ml.

L3,360.00
Shto në shportë

Pampers Fresh Clean Baby Wipes

Letra të lagura

Paketim x 64 copë

L200.00L230.00
Zgjidh opsionet

Pampers Natural Clean Baby Wipes

Letra të lagura
Paketim x 64 copë

L200.00L230.00
Zgjidh opsionet

Pampers Sensitive Baby Wipes

Letra të lagura
për lëkurë të ndjeshme.
Paketim x 56 copë.

L200.00L250.00
Zgjidh opsionet

Rilastil Daily Care Micellar Solution

Ujë micelar për çdo lloj lëkure
400 ml

L2,520.00
Shto në shportë

Rilastil Daily Care Soothing Micellar Solution

Ujë micelar për lëkurë shumë të ndjeshme
250 ml

L2,100.00
Shto në shportë

Rilastil Pelli Intolleranti Light Cream

Krem ushqyes për lëkurë të ndjeshme normale në mikse
50ml

L2,350.00
Shto në shportë

Rilastil Pelli Intolleranti Optimal Cream

Krem ushqyes për lëkurë të ndjeshme normale në të thatë
50ml

L2,400.00
Shto në shportë

Rilastil Pelli Intolleranti Skin Cleanser

Xhel larës për lëkurë tepër të ndjeshme
200ml

L1,750.00
Shto në shportë

Rilastil Stretch Marks Cream Sensitive and Reactive Skin

Krem kundër strijave për lëkurë të ndjeshme dhe alergjike
125ml

L5,500.00
Shto në shportë

Rilastil Xerolact Cleansing Oil

Vaj pastrues për lëkurë të thatë me tendencë atopike
250ml

L1,650.00
Shto në shportë

Splat Junior So Buble Gum Toothpaste

Pastë dhëmbësh për fëmijë 6-11 vjeç

L650.00
Shto në shportë

Vichy 48 Hour No Trace Anti Perspirant Deodorant Roll On

Deodorant rroll on që nuk le shenja të bardha në rroba
50ml

L1,800.00
Shto në shportë

Vichy 48H Aluminium Salt Free MineralDeodorant Roll On

Deodorant roll on 48 orësh pa kripëra të aluminit

L1,800.00
Shto në shportë

Vichy 7 Days Anti-Perspirant Treatment Cream

Deodorant në formë kremi për kontrollin e djersitjes
30 ml

L1,800.00
Shto në shportë

Vichy Deodorant Anti – Transpirant Intense Roll On 48h

Deodorant rroll-on Vichy 48 orësh për djersitje të shtuar
50ml

L1,800.00
Shto në shportë

Vichy Deodorant Anti-Transpirant 48h Rroll-on

Deodorant rroll-on Vichy 48 orësh për lëkurë të ndjeshme
50ml

L1,800.00
Shto në shportë

Vichy Deodorant Anti-Transpirant 48h Spray

Deodorant në formë
spraji Vichy
125ml

L1,800.00
Shto në shportë

Vichy Deodorant Mineral MgO

Deodorant me minerale për lëkurë të ndjeshme
125ml

L1,800.00
Shto në shportë

Vichy Ideal Soleil Invisible Hydrating Mist SPF 50+

Spraj trupi mbrojtës ndaj diellit SPF 50 për çdo lloj lëkure
200ml

L3,100.00
Shto në shportë

Vichy Man Deodorant Anti-perspirant Roll On

Deodorant roll on për meshkuj
50ml

L1,800.00
Shto në shportë

Vichy Normaderm 3 in 1 Scrub+ Cleanser+ Mask

Përkujdesje pastruese me veprim të trefishtë për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike
125ml

L1,860.00
Shto në shportë

Vichy Soothing After Shave Balm

Balsam pas rrojes
për meshkuj
75ml

L3,400.00
Shto në shportë